ÇELİK UÇLU PELLET

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çelik uçlu pellet varmıdır acaba nerdeyse bütün av bayisi sitelerini gezdim ama böyle bir pellet göremedim varsa 4,5 mm olanın fiyatı ne kadardır

• Gamo Rocket'e bakabilirsin.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Gamo Rocket'e bakabilirsin.

Rengi yanıltmasın, Evren doğru söylüyor.

Ucundaki bilye çelik gövdeye bakır kaplanarak üretiliyor.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• bende yeniyim dün bir cp99 edindim gamo magnum ve pro hunterdan memnun kalmadım tahribat güçleri düşük dün mercan yokuşundaki mühimmatçıları dolaşırken adamın biri bana sarı sarı pelletlerin olduğu bir kutu göstermişti bende pahalı olduğu için dalgasına dostum bu ne ya altın kaplamamı demiştim ;şrofls;. şimdi netten gördüm meğer gamo raptormuş ve gerçekten altın kaplamaymış ;confused; heralde bunlardan da edinmem gerekiyor

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Hassas atışlara uygun değildir. İsabetsiz bir pellettir. Eğer hassas atış yapacaksanız, Gamo dediler mi uzak duracaksın.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• teşekkürler raptoru denedim izlenimlerim ile ilgili başlık açıyorum

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon