A.A da güç artması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün atış yapayım dedim,silahı kurdum tetiğe basınca sesi çok çıkmaya başladı ve gücünün arttığını hissettim 60 metre uzaklıktaki beton zemine atış yaptığımda betondan kum çıkarttı ve toz baya bi çıktı mustafa abi valla kurcalamdım silahı ;şrofls;. kendi kendine gücü nasıl artmış olabilir?

Hw 97k

• Havanın ısısında bir değişiklik oldumu? Havalar ısınmışsa ondan olabilir diye tahmin ediyorum ben :)

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Official Post

Hava sıcaklığının çok az etkisi olur, sana öyle gelmiş, demekki silahını çok seviyorsun.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• evet murat hayal görmüssün sen ;şrofls;. güç artısını merak edıyosan nasıl oldugunu benım yapan tv baslıklıdakı videomu izle sesinide ac bak güç nasıl artıyo kardeşim. ateşli gibi patlıyo tüfegim.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• aman yarabbi demek hayalmiş ;şrofls;. sevmemmi mustafa abi çok seviyorum keratayı ;#taban^l

Hw 97k

• Benim Airarms'ında sesi çok çıkmaya başladı ama Mustafa abi sayesinde.. Tehdit etmiş benim tüfeği...Benim "kerata" da kırmadı onu sağolsun...

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR

TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR....:

AirArms S410 Tumbhole