HN YENİ PELLET KUTULARI.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • HN nin yeni kutu dizaynı dikkatimi çekti.Kutu üzerinde soldan sağa (saat yönünün tersine)
    Kutu içindeki pellet adedi
    Gram ve Grain cinsinden pelet agırlığı
    Grupman değeri (kapasitesi)
    Tavsiye edilen kulanım amacı
    Uzak mesafe atış değeri(kapasitesi)
    Milimetre ve inç olarak kalibresi
    Tavsiye edilen güçdeğeri ,bilgilerinin verilmesi özellikle hoşuma gitti.

[Resim Engellendi: http://img35.imageshack.us/img35/5739/hncrowmag.jpg]

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Official Post

Güzel bir paylaşım Akif, Geçtiğimiz hafta H&N in Rabbit modellerinide ithal etmelerini tavsiye ettim ithalatçıya, umarım getirirler.

• Kesinlikle getirmelerini tavsiye etmem. 2 kutu yurt dışından aldım ve 4 ayrı silahla deneme sansım oldu.
    EVANİX BLAZARD dağılım 14 metrede 8cm (şarjörden düşüyor)
    Evanix ar6 dağılım 25 metrede 12 cm-14cm(şarjörden düşüyor)
    MASTER Bendeki namluya girerken zorluyor ,sert ve isabetsiz . Daha hafif olmasına karşın Cıkış hızı 30.2 grain waspla aynı dolayısıyla güç düşük.
    MASTER Mahmuttaki Namlu ağzındaki o-ringe zarar verecek derecede sert .İsabetsiz , Cıkış hızı 30.2 grain waspla aynı dolayısıyla güç düşük.
    Grupmanlarda 3 veya 4 atışta bir flyer garanti.
    Sonuçta 1 kutusunu zar zor bitirip diğer kutusunu acılmadan hediye etmek zorunda kaldım.
    Duyduğuma göre hediye ettiğim kişide hediye edicek birilerini arıyor.
    Aşırı sert olmasından dolayı avrupadada av amaçlı kullanıma uygun bir mühimmat değil.
    En son 2 gün önce DAYSTATE RANGEMASTER 29 gr BULLET ları denedim sonuçta WASP ELEY 30 grain hala kral...

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Official Post

Ben denememiştim, güzel paylaşım.

• H&N Crow ya da Beeman Crow benzeri bir saçma hiç bulamadım bu getirtilse çok güzel olurdu.