HATSAN MOD125 6.35mm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• 1. tüfeğin güçten düşmesi bütün yaylı pistonlu silahlar için geçerlidir. tüfek ilk geldiğinde yağ yakar ve bu 100 atıştan sonra biter biz buna diesel etkisi diyoruz.

2. saçma koymadan ateşlememeye katılıyorum. yayın hangi tıpaya vurduğunu anlamadım. Benim bildiğim yay pistonu iter sıkışan hava transfer deliğinden geçerek mermiyi gönderir.

3. Tüfeğin yayını çıkarıp bakıma almak. İyi fikir ama bu silahın yayını sökmek için tetik tertibatını dağıtmak lazım. O da zor iş, bir defa söküp yayı kauçuk gresle yağlarsanız. uzun süre gidecek bakımını yapmış olursunuz.

Tüfek çok güçlü ve çok tepmeli bir silah. Eğer tüfeği söktüğünüzde yayın ucundaki pistonun içine giren parçayı [Resim Engellendi: http://img413.imageshack.us/img413/7941/dsc00047af1.jpg]

değiştirirseniz. Tüfeğin tepmesinin % 50 oranında azaltmış olursunuz. Namluda iyiyse sorun yok demektir.

Selamlar....

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• ben tıpa olarak biliyordum ama baya eskilerde kalmış anlaşılan o silahlar sene yaaşık olarak 1997-1998 hatsan marka havalım vardı onu dağıtmıştım orada keçe tıpa falan yanlış hatırlamıyorsam ama silahlar baya değişmiş anlaşılan neyse yenii aldığım bozulursa onuda açar bi bakarım

he bu arada bi anımı anlatayım 1998 sene tüfeğim güçten düşmştü yayından dediklerinde fabrikasına göndermemişti babam bende amca oğlunu buldum yay alalım die eski yayaı getirdim elimde sanayiye gidip motorsiklet yaylarından bulmuştuk olmadı olurmu zaten o sert yaylar ne bilcen işte salaklık hehe sakın ola denemeyin olmuyoda zaten bye x;.z x;.z x;.z

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün