24 Nisan 2010 "Aldığın nefesi bile geri veriyorsan,, bu hayatta hiçbir şey senin değildir..." Buluşması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • eline sağlık Osman abii, buluşmamızın başlığı gibi atışlarımız ve sohbetlerimiz de kaliteli ve güzel olacaktır bundan eminim. Buluşma başlıklarımızı erken açarsak belki küçük çaplı mangal, sucuk ekmek gibi faailiyetler de orgize ederiz herkes ne getireceğini bilir en azından :) ;keyfs; ;keyfs;

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• eline sağlık Osman abii, buluşmamızın başlığı gibi atışlarımız ve sohbetlerimiz de kaliteli ve güzel olacaktır bundan eminim. Buluşma başlıklarımızı erken açarsak belki küçük çaplı mangal, sucuk ekmek gibi faailiyetler de orgize ederiz herkes ne getireceğini bilir en azından :) ;keyfs; ;keyfs;

Erdinç,Buluşma yaptığımız mekanda bir kafeterya olduğu için bu tür organizasyonları orada ayıp olmasın diye yapmıyoruz...Yukarı çamlığa cıkarsak oralarda yapabiliriz. g;$i

A Takımı Üyesi

• Bu hafta istek üzerine Başlığı ben açıyorum ;şrofls;.;,;-

Osman Bey ,
    Telifi verirseniz bu güzel deyişi ben de kullanmak isterim :)

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• bende gelirim tabii ki g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bu başlığa iki elim kanda olsa bile gelirim ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Vizler dolayısıyla ben katılamıyorum.Şu sınavlar bitsin hedef kağıtlarını mermi manyağı yapacam +;tuftabV#

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• Başlık güzel de, ben gene gelemem... ;(;#^+.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• cem abi neredesin.allah kolaylık versin

Sorma ya, bi işe başladık, başlamaz olaydık X( Özel hayat, hobi-mobi hepsi resetlendi... Töbe töbeee...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Sorma ya, bi işe başladık, başlamaz olaydık X( Özel hayat, hobi-mobi hepsi resetlendi... Töbe töbeee...

Sevgiler,

İsyankar Olmayalım.....Çok Şükür diyelim... g;$i

A Takımı Üyesi

• Başlık güzel de, ben gene gelemem... ;( ;#^+.

Sevgiler,

Üzülme kardeş bir gün bizde katılırız bende sendenim. ;#^+. Osman abi başlık 10 numaraymış ama

• Ben de geliyorum bir aksilik olmazsa. Hakikaten baslik cok guzel. Bravo Osman Abi.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• İlk defa bir bayramda tatile gidiyorum. Özleyin beni.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)