Atos adlı kullanıcının mesajları

fatura varsa fotokopısını gonderın yoksada yıne gonderın silahınızı,ayrıntılara prosüdüre takılmaz kral amacı memnun etmek

Kral av san. mütahıtlık inş malz san tıc lt

krala karsı ödemelı gonderın onlar öder dönus kargosuda max 20 tl tutar ıscılık ucretıde muhtemelen hatta kesın dıyebılırım almazlar,10 larca kere ben ve arkadaslarımca denendı,guvenle gonderın servıse

At44 180-230 cc tupu 35 adet atış sayısı ıle bır sure sonra sıkar ayrıca hava ayarını kıs aç ayarları zor zahmetlıdır,güncellıgını kaybetmış eskı nesıldır at44... Tavsiyem Kral Pro Mega bakmanızdır 330 cc ıdeal boydakı tupu ıle atış sayınız ısabet ıstıkrar ciddi derece artar Ayrıca tum kral tufeklerde 2 sanıyede yapılan hızlı pratık hava ayarı mevcuttur,,Kralın servis hızmetı ve hızıda fevkaladedir,hatsandan açık ara öndedir.

Hangı kırmalıyı alırsanız alın yaylı alın vortex veya gaz pıstonludan uzak durun,,Zaten hatsan 135 qe de vortex dir servısı sık sık zıyaret etmeyı sever...kral n07 veya n11 alabılırsınız

Hatsan ve Kral pompaları uzunca kullanmış söküp tamır edip orıng degıstırmış bırı olarak pıston ustundekı örınglerı zorlandıgında yırtılmaya deforme olmaya her ıkı markadada oldukca musaıttır...Onlarca kere tecrube ettıgım şudur elınden biraz iş gelen bırı kral pompanın orıngını degıstırebılır işçiliği çok daha kolay ve kısa sürer,,Buna keza Hatsanın işçiliği zor karışık ve uzun sürer ve muhtemelen ilk kez sökenın elınde kalabılır...bu arada çapı 6 mm cıvarındakı bu orıng belkı 50 krş 1 tl cıvarındadır...Tavsiyem özetle Kral pompadır

durbununuz fft ozellıklı ust sevıye degılse standart durbunse mesela zoom u 10 sıfırladıysanız hep 10 da atın ucuz durbunde zoom degıstımı vurus noktası degısır...ucuz pahalı hangı durbunu takarsanız takın su terazısı ıle once tufegı duzleyın sonra durbun ayaklarına bakın sonrada durbunu terazıleyın...Kral tufekte ozellıklede namluda sorun ıhtımalı cok az

Şuan bahse konu olan silahın aynısını kullanıyorum. İnanılmaz isabetli çok güçlü bir silah. Şahsen havasının çabuk bitmesi konusunda hiç bir sıkıntım yok. Pompayla da çok rahat dolduruyorum

İsabet göreceli bi kavram,kimine göre 50 mt den soda şişesi vurmak,diğerine göre kapağını vurmak

Co2 tavsıye etmem,,illada co2 alınacaksa ust mekanızma sabıt olsun ora ıcın extra hava harcamasın,oraya harcanan hava guce gıtsın ve yıne ıllada co2 alcaksanız kesınlıkle pellet atan olsunkı isabet kaydedılsın

ust mekanızmada calışan sıkıntı cıkarabılcek bı yer,,bu olmazsa cok daha ıyı, zaten co2 ler en sorunlu sılah turu neredeyse

Sn umtys kral ıdrıs ustaya 4.5 mm namlu yaptırmanız durumunda benim np ye yapılan derecede şoklu namlu yapılmasını isabete istinaden ısrarla ıstemenızı onerırım,ismim Akın bu arada idris ustayı epey yormuşumdur sağolsun sabırla yardımcı olmuştur.Silahı fabrıkaya gondermenız ıyı olur 4.5 namlu guc ayarı vs için