onur007 adlı kullanıcının mesajları

Anladım teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırdığınız için scubaua bağlı regülatörden kastınız çok biledigimden dolayı soruyorum. Atış yaparken tüfek sürekli. Scubs tüpe bağlı şekilde atış yapmaktan bahsediyorsunuz galiba ... benim istedigim mesela 220 bar doldurup 150 bara kadar 900 fps nin üstümde kaç atış yapabilirim 6.35 muhimmatla regülatör tüfege alıp baglanarak olur değil mi bilmedigimden dolayı doruyprum tesekkürler

Anladım fiyati gerçekten uygun şimdi araştırdım değerlendirecegim. Kral bigmax X regülator yok demiştiniz regülatör. Belli namlu cıkıs hızında belli bir stabil atış sayısı sağlıyor değil mi ..? Hercülesi aklımdan çıkardım. Hatsan factor rc görüntüsü ve ayarlanır çekik güç ayarı ve tipi hoşuma gidiyor ama bigmax X namlu cıkış hızı daha fazla ve factor yeni ürün oldugundan çok bilgi edinemedim. Bigmax X. Olumlu yorumları var bulumdugum yerde malzeme kalitesini görüp de seçemiyorum da. Kafam karısık aldıgımda pişman olmamak için forumda araştırıyorum sagolun

Scuba tüp dolum yeri var itfaiye yeri var tanıdık doldururum .. factor rc 6.35 araştırdım birazcık ama 900 fps civarlarında namlu cıkıs hızı var ve solid atiyor mu tam emin değilim hercules LW namlu 6.35 düşünüyorum aöa daha önce pcp kullanmadım ve regülator olmadan stabil atış sayısı kaç olur be grupman kötü mü olur bilmiyorım bigmax X baktım regülatorsüz stabil atışı kaç olur tam idrak edemedim sizce scuba tüo dolumlu. Tahribat gücü yüksek. Gerektiginde uzun mesafelere 200-300 mtlere de atış yapabileceğim hangi tüfeği önerirsiniz şimdiden teşekkürler. Tek seferlik alacağım daha önce kullanmadığımdan artıları eksilerini tam anlayamadım :)

İyi günler arkadaşlar. Daha önce pcp kullanmadım ama az çok fikrim var. Malum uzun süredir bakmıyordum fiyatlar pcp tüfeklerde uçmuş :). Kullanma amacım yaylaya köye gittiğimde 100 mt civarlarına atış yapmak ama uğraşıp biraz geliştirdikten sonra 300 mtlere de atış yapmak factor rc lw düşünüyordum ama herculesin gücünü gördükten sonra kafam karıştı arabamla götürüp bi yere kurulurum çok fazla üstümde arazide taşımam Sizce hangisi isabet konusunda grupmanda iyidir veya artıları eksileri nelerdir. Bir de her iki üründe pellet ve solit stıyor mu ? Benim atışlarım genelde teneke tahta plastik tahrip gücünü de görmek gibi tavsiyeleriniz bu iki ürün arasında sizce nelerdir ? LW namlu olunca fiyatı çok artıyor ama aradaki farka değer mi sizce ?NOT : kral bigmax x de düşünebilirim fiyati da nispeten uygun teşekkürler.

Solak konusu kafamı karıştırıyor teşekkür ederim tavsiyeleriniz için tam olarak tüfek kafamda oturduğunda siparişe geçeceğim bir miktar daha forumda hangi dürbünü almam mantıklı olur hangi ekipman daha uygun benim için araştırıp ona göre iletişime geçeceğim solak kabze konusunda da bilgi alırım teşekkür ederim

iyi günler Uzun süredir hobiye ara vermiştim. Daha önce yaylı havalılar ile tecrübem var ama daha önce pcp kullanmak nasip olmadı. Tüfek olarak kral puncher pro silent modeline karar kıldım ama değerli forum üyelerinin de tavsiyelerini alarak aklımda ki sorulara netlik kazandırmak istiyorum.

Benim alma sebebim 50-100 mt arası isabetli grupmanı güzel bir tüfek almak. Nadir olarak 150-200 mt teneke olur şişe olur atışlar yapmak. Şimdiden teşekkür ederim kusuruma bakmayın fazlasıyla video izledim ama antalya da yaşıyorum yakınımda tüfeği elime alıp göremeyeceğim direk internet üzerinden sipariş vereceğimden bu kadar uzun yazdım.

1- puncher pro silent ve pro modeli arasında namlu ceketi dış görünüşü harici ekstra bir şey var mı ?

2- kral pro 2 modelinde kurma kolu haricinde ekstra bi gelişim var mı ?

3- isim vermek yasak mı bilmiyorum ama orjinal sitesinde güncel fiyatı 2.000₺ Ama internet üzerindeki av bayiilerinde 1.700 artı 1.600 civarlarında geziyor hangisinden almak mantıklı

4- solak olduğum için kabze ele oturmalı sanırım her iki el içinde kullanılıyor mu yoksa solak kabze mi lazım ?

5- silent modeline moderatör takılıyor mu ceketli namluya ?

6- bu fiyat aralıgında harici başka bir tüfege de bakabilirsiniz dediğiniz bir tavsiye varmıdır

İyi günler abilerim kardeşlerim . Uzun zamandır foruma giremiyordum derslerden dolayı 3 senedir bu hobiyle uğraşıyorum mod 99 Mod 85 vs kullandım aklımda hep zoraki hevesti uzun zamandan sonra zoraki ile tekrar devam etmeye karar verdim ama kafam çok karıştı forumda araştırdıkca kafam çok karıştı hiç uzatmadan engin tecrübeli abilerimden yardım istiyorum
    Zoraki ultra alacağım Max 50 mt atışlar olur cam plastik tahta vs kırma yapıyorum genelde hoşuma gidiyor sizce 4.5 luk alsam çok küçük kaçarmı yani kırmamazlık yada tahribati çok mu düşük kalır . 5.5 alırsamda namlı çıkış hızı azalıyor bu seferde dahamı kötü olur ne yapsam kafam çok karışık tüfeklerim hep 5.5 du memnundum zorakide 4.5 denemelimiyim hangisini tavsiye edersiniz öğrenci oldugumdan dolayı zor para denkleştiriyorum pişman olmak istemiyorum

yaylıda kullanilacak bu sekilde kompakt bir sey istiyorum bende ugrastim pimas borulardan ama beceremedim. yapan arkadaslar uygun görürse bi fiyat versede talep üzerine alsak aslinda cok güzel olur

jsb exact jumbo mavi kutu var yarin ayni mesafesen birde onunla deneyecegim ama sanirim bu kadar iddali cikaracagini sanmiyorum bundan daha iyi 4 atis tek delik olur sanirim :) bu grupmana bende sasirdim ve mutlu oldum.

dürbüm optima 3-9x32
    pellet gamo pro magnum
    mesafe 18 metre. metre ile ölçüldü
    deponun icinden disaridaki hedefe atis yaptim destekli çökerek.
    toplam 4 atış

abilerim geçen köye gittim atis falan yaptim dedem vefat ettikten sonra babaannem evi biraz duzenlemis bende şans eseri buna rastladim işe yararmi kalitelimidir yoksa sıradan bi çiftemi hic bilgim yok yardimci olurmusunuz :)