köyde bulduğum çifte yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abilerim geçen köye gittim atis falan yaptim dedem vefat ettikten sonra babaannem evi biraz duzenlemis bende şans eseri buna rastladim işe yararmi kalitelimidir yoksa sıradan bi çiftemi hic bilgim yok yardimci olurmusunuz :)

• Eskilerin " karaçakmak " dediği türden bir çifte. Malesef kondisyonu çok kötü. Maddi değeri yoktur. Ama dedenizin hatırası olarak muhafaza edebilirsiniz.

• Bence de güzel bir hatıra. Estetik olarak da kondüsyonu kötü olsa da gayet güzel. Duvara asmalık :)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• bir dahaki gittigimde alip gelecegim elimden geldigince temizleyip koyucam bi kenara :)

• En güzeli. :) insanlar anıları, hatıraları kaybolmadıktan sonra ölmezmiş diye güzel bir laf duymuştum. Allah rahmet eylesin bu arada...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177