neyzen38 adlı kullanıcının mesajları

Ulan üslubumu bozacam ama benim çocuğuma herifin teki böyle zarar verecek öyle mi? Adamın biyerinden kan alırım kan. Adalet hukuk tanımaz insan çocuğu mevzu olunca. yine iyi ebeveynlere denk gelmiş tipini sevdiğim Umarım otoriter yapı gereken cezayı keser

hocam çok güzel çalışmalar tebrik ederim. Deyişlerimiz candır.

Bende bulunduğum ilde konservatuvarda nefesli sazlar ve halk müziği bölümünde eğitmenim. Çeşitli stüdyolarda kayıtlara giriyorum. kendi home stüdyomda var. bu da arkadaşlarla beraber yaptığımız kavalla eşlik ettiğim bir kayıt paylaşmak istedim.

aşk ile...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

p-07 olani kullandim isabeti ve gücü tabiri caizse orta seker diyebiliriz. Bu model benim de merak ettiğim bir model. P-07 bb atiyordu. Bu silah hem bb hem pellet atma ozelligine sahip fabrika verileri bayagi iyi gorunuyor. Gazi fazla tuketir gibi

selam ne yazık ki şehrimizde bu hobiden çok anlayan esnaf yok.

havalı silah satan bayilerde silah fiyatları internet fiyatlarının üstünde.

benim tavsiyem internetten güvenilir bir siteden alışveriş yapmanız olacaktır.

zaten araştırırsanız o siteleri de bulursunuz kolay gelsin.

Arkadaşlar selam ilk tüfeğimi almak üzereyim. 1 aydır araştırıyorum ama bu modeller o kadar çok ki insanın kafası karışıyor. hatsan long tüfeklere kendinden moderatörlü namlu kullanıyor. sitede alman namlu seçeneğini tıkladığımda onda da moderator var ve gez yok benim istediğim tam şu şekilde

-ağaç olmayan model
    -long versiyon
    -lw alman namlu
    -gez olacak
    -moderatorsuz

dürbünsüz atış yapmayı seviyorum bir muddet dürbünsüz takılıp sonra dürbün takacağım. özelliklerini saydığım bu modeli internette güvenilir bir sitede görürseniz ozelden linkini paylaşırsanız cok mutlu olurum. hoşçakalın