Asg Cz 75 P-09 Duty

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar internette araştırma yaparken bir co2 tüplü bir havalı tabancaya rastladım Asg Cz 75 P09 duty beğendiğim özellikleri ise blowback,pellet atması ve yivli olması,güçlü bir silah.Ama benim merak ettiğim konu ise bu silahın tetiği nasıldır gerçek silaha benzermi,sağlam kaliteli bir silahmıdır.Sizşerin değerli yorumlarını bekliyorum.

• Kardeşim illaki çıkar bir bilen. Şimdi herkesin bayram kurban işleri var. Bugün yarın forum tekrar aktif olur hızlanır. Sabredin az daha. Beklemek zor karar vermek zor. Vidyolarını, bulabildiğiniz yorumları tekrar tekrar inceleyin cevap gelene kadar.

İyi Bayramlar

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• p-07 olani kullandim isabeti ve gücü tabiri caizse orta seker diyebiliriz. Bu model benim de merak ettiğim bir model. P-07 bb atiyordu. Bu silah hem bb hem pellet atma ozelligine sahip fabrika verileri bayagi iyi gorunuyor. Gazi fazla tuketir gibi