jokerhm adlı kullanıcının mesajları

Dünyanın en kaliteli firmaları en kaliteli mallarını artık Çinde yapıyor.(Dikkat!!! yapıyor, yaptırıyor değil) Çünkü işçilik ucuz olduğu için işçiliğe az para ayırıp tüm paralarını daha iyi malzeme kalitesi ve argeye ayırıyorlar.

Şunun iyi bilinmesi ve ayırt edilmesi lazım;
    KALİTELİ BİR FİRMA ÇİNDE ÜRETİM YAPIYORSA KALİTEDEN ÖDÜN VERMEZ KALİTESİ ARTAR. FAKAT ÇİNLİ BİR FİRMAYA ÜRETİM YAPTIRIYORSA KALİTESİ DÜŞEBİLİR.
    Çinde üretim yapmakla Çinliye üretttirmek arasında dağlar kadar fark var.

Stoger' in kalitesinde herkez hem fikir bunda bir sorun yok bende kaliteli oldugunu hakkını veren bir tüfek oldugunu kabul ediyorum ;d; Demek istedigim sadece Türk malı olmadıgı ülkemizde üretilmedigi idi....

Her kara şişe dedikleri bazen bildigimiz kara şişelerden degildir :D ama tabi her kez yapiyorda diyemem kimisi gercekten aliskanlik olmus yapiyor kimisi ayda yılda bir kimisi ömründe 1 kimisi hiç ;d;
    Not: Herkez kendinden sorumludur buna' da ben bisey diyemem ;$.,

baktım foruma biraz daha, bu tüfek hoşuma gitti ama arıza verdiğinde servis sıkıntısından bahsediyorlar. yinede güzel bir silah gibime geldi.
    bu 100 metre mesafeden bir tavşanı veya bir ördeği öldürebilir mi? sadece merak ettim...

Ülkemizde havalı silah ile avlanmak kanunen yasaktır... ;tese;kkur

Mouse kontrolleri kullandığın mouse ve pc performansına göre değişir.Ayrıca video ayarlarını düşürmeni tavsiye ederim.
    Avcılık saatlerce süren bir hobi. Gerçek avcıların bu simulatörden sıkılacağını sanmam.

Dediginizi yaptim % ile belirtmek gerekirse %25 kadar bir iyilesme oldu onun dışında gerisi aynı ;$., Bir de size bir sorum var bölüm ilerledikce kullandigimiz silahlar degisiyormu ? ? ?

Deer Hunter Tournament 2009 indirdim kurdum ve oynuyorum kısaca kendi degerlendirmemi yapmak istedim öncelikle oyun' un kontrollerine gelelim kesinlikle berbat özellikle mouse hareketleri cok zayif nisan almak cok zor hele birde av kaçıyorsa vurmak imkansızlaşıyor 2,3 metreden kaçan av' a nisan alamıyorsunuz düsünün :D görüntü kalitesi ne iyi ne kötü onun dışında hareket istiyenlere göre bir oyun degil bence hani simdiden söyleyim atar vururum 1 saate 10 tane avlarim diyosaniz unutun cok zor bazen av bulmak cok uzun sürüyor dolayisi ile sabir cok önemli ayrica biraz av bilgiside gerektiriyor kısaca bu zamanim bol sabırlıyım av tutkunuyum diyenlere göre bir ama sonunda avcılık' dan soguya bilirsinizde ;kihhik,

Not: oyun sinirli kisilere tavsiye etmem sonunda pc parcalaya bilirsiniz :D

Asagidaki link' de dediginiz oyun var ama üye olmaniz gerekiyor bakalim ben indiriyorum ama biraz uzun sürücek gibi eger gece geç saatlerde indirirseniz biraz daha hızlı iniyor bilginiz olsun :)

Link sildim istiyen pm atsın veriyim aman yanlis bisey yapmiyalimda :D

evanix hakkında herkez degisik yorumlar yapıyor ve beni bu sılah hakkında daha cok soru ısaretlerıne itiyor .Bu gün bu silahi sadece meraktan satın alıcam ve inceliycem isabetliligi olsun güçü olsun atış sayısı olsun tetik agırlıgı olsun her yönüyle deniycem . 100 metre gurup denemesi de yapmayı düsünüyorum terçihimi s10 dan yana yaptım nedeni diger modelin orjinal sitesinde olmayışı. Artık istedigim gibi cıkmaz ise duvar süsü yaparım malum görüntüsü mükemmel. İstedigim gibi cıkarsa ne mutlu bana :)

Vallaha bu silah' ı alıp kullanıcı olarak inceleyip 100m grup çalışması yapan birisi olsa bu silah hakkında' da herkez bir kanıya varıcak ama alan evanix aldım deyip bir daha ses çıkarmıyor henüz hiç bir yerdede 100m ve üstü grup çalışması yapıldıgını görmedi bunu yapıcak 1 kişi olursa bir çok kişi aklındaki soru işaretini silecektir eminim....

mod 95 sas var ama mod 150 th sas ilk defa duyuyorum hatta baktım şimdi hatsanın sitesine böyle bir ürün SAS modeli olarak gözükmüyor ama malum av bayisinde var bayi hatsandan hızlı çıktı hatsan daha sitede duyurup çıkartmadan bayi satıyor 8| şu an bu modeli alan pek kullanıcı oldugunu sanmıyorum ama mod95 sas dan örnek alırsak ondan biraz daha güçlü olsa gerek :him:s bekleyin bir süre yakın zamanda kullananlar görüşüşlerini yazıcaktır....

Uyku tutmadı tutmayınca bende araştıdım biraz evanix bazı yabancı forum ve havalı silah satış sitelerinde evanix webley üretimi oldugu yazıyor onun dışınca bold action modeli ülkemizde evrime ugramış gözüküyor bu işte artık hatsanın servis olarak ilgilenmesinin dışında bir ucundan payı varmıdır varsa ne kadardır yada yokmudur bilmiyorum varsa nasılsa elbet çıkar ortaya gerisini siz düsünün ^^ ama dışarda 650$ gibi ortalama fiyatlardan satılan bu silahın yurtta tüm modellerde birden fiyat düşmesi bana bir garip geldi silah 1250 TL satılıyor ise kendilerine gümrük masrafları ile verigisi ile kaça geliyor diye düsünmedende edemiyorum o kadar zahmete girip silah basina ne kar ederler yada tamamen kar amacı güdmeden' mi yaparlar bu ticareti bunuda anlamıyorum yani kısaca insanın aklına bir sürü şey geliyor ?( herşeye ragmen şunuda belirtmek isterim bu yazdıklarımı silah kötülemek yada hatsan' ı kötülemek için yazmıyorum ama ürünü alanda ne aldıgını bilmeli bence :rolleyes:

http://translate.google.com.tr…Dtr%26sa%3DN%26start%3D10

http://translate.google.com.tr…Dtr%26sa%3DN%26start%3D10

Bu Patriot ne malı arkadaşlar... Bir marka mı, bir markanın bir modeli mi? Eğer bir markanın modeliyse hangi markanın? Teşekkürler şimdiden...

Sevgiler,

Patriot webley markasına ait webley'de hatsana ait patirot' un ilk üretiminde yani 1 nesil patriot' da hatsanın pek parmagi yok yanlıs hatırlamıyorsam sonrasinda zaten patriot' un adi kaldi sadece :(

Kargo olayında bir iki sorum olacak. Kargo dağıtımdaki adamlar gelip "evinize geldik bulamadık" diye birşey yapıştırırlar bunlardan yok muydu yoksa ben de sürekli yurt içi kargo ile çalışıyorum bende böyle bir laubalilik değil çay ikram etmedikleri zaman müdürlerinden fırçayı yerlerdi

Her şube bir diger şubesi ile aynı olmaya biliyor malesef....