SEKO81 adlı kullanıcının mesajları

arkadaşım ben at44 de en iyi sonucu fx de aldım 4.52 oluşu yivsete gerçekten anlatıldığı gibi oturuyor.

arkasından dıana hıght power derim ağer uygun fiyat dersen ağırlığıyla gamo ts 10 hatta bugun gamo ts 10 dan 4 kutu yataguna sipariş verdim

gerçekten fiyatı uygun ve yatagundaki ts 10 larda çapak yok temiz. fx bunlar kadar ağır bir pellet değil ama onunda 4.52 oluşu arayı kapatıyor

arkadaşlar pcp ye yeni geçtim bayağı 4.5 pellet koleksiyonum oldu.

içlerinden elimde olan en iyi isabetli olan ve tahribatı olan peletleri sıralıyorum sizde sıralarsanız sevinirim.

isabet olarak........................80 metre deneme

1.dıana hıght power

2.ts.10

3.gamo pro hunter

4.crosman poınted

5.pellicano poınted

fx denemedim ama kısa zamanda deneyeceğim ben elimde olanları söylüyorum.

tahribat ...................80 metre deneme (2cm suntadaki hedef kağıdı)

1.gamo expander

2.gamo rockets

3.gamo magnum

4.daısy poınted

sizin sıralamanızı bekliyorum.

artık silahı sökme taraftarı değilim

birazdah kullanıyım olmadı hatsana yollayayım.

silahı sökünce tecrubem olmadığı için sonra sorun oluyor.

arkadaşlar hekeze slm

at44 4.5 tüfeğimle atış yaparken kurduğumda bazen şarjörün dönmediğini farkettim tıkanıyor sonra kurma kolu açık konumdayken

elimle bir kılik şarjoru çeviriyorum bir kaç atış yapıyorum düzeliyor sonradan yine aynı problemi yapıyor.

bu sorun neden kaynaklanabilir.

bazende hiç problemsiz çalışıyor.

çözemeden ben kullandığım pelletten şüphelendim ama daha silahı çok iyi tanımıyorum.

sizin fikirlerinize ihtiyacımvar.

arkadaşlar torpedo 155 th modeli tüfeğimi keçesindeki problemden dolayı sökmüştüm

yeni keçeleri temin ettim fakat zedelemeden nasıl takabilirim.

forumda geçmişte bir arkadaş kola kutusundan kaydırma yöntemi diyor.

ama pek anlayamadım.

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

akadaşlar merhaba dün yapılan hatalı oksijen dolumundan sonra bugun azot kullanarak bir oh çektim.

burda pcp silahlarla ilgili çok tecrubesi olmayan arkadaşlar var.biride benim bunu kabul ediyorum.ancak bu silahlarla ilgili bilgiyi forumdan bilgi alabiliyoruz .

dün benim başıma gelen herkezin başına gelebilir.

tecrubeli arkadaşlardan ricam yapılan tüm modifiyeler .

bu hobiye gönül vermiş herkez tarafından merak ediliyor belli bir zaman sonra yapılan modifiyeleri uygulamaya çalışıyoruz.

doğacak kötü sonuçlardan ziyade o çıkacak yüksek hızlar yada daha etkili atışlar kafamızda canlandırarak uygulamaya çalışıyoruz.

evet bu büyük bir hata .ama yinede yapıyoruz benim bu forum için bir önerim var.tabi benimbu önerim kısa zamanda düşünerek karar verdiğim öneri tecrubeli üstadlarım bunu yıllardır en iyisine en mükemmeli için çaba gösterdikleri bir gerçek.

benimki sadece bir fikir bu forumda tümsilahlar sakıncalı olan işlemler bölümü açılsa yapılan hatalar ve yapılmaması gerekenler.

anlatılsa nasıl olur.

bu arada dün bana yardımcı olan tüm arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkür ederim. g;$ig;$ig;$ig;$ig;$i

evet haklısın bunu yetkiliye söyledim

ama kokusu yokki anlayasın

karşıdaki kişiye güveniyorsun kuru hava tüpü mavi oksijen tüpüde mavi

büyüzden en sağlıklısı yeşil azot tüpü inşallah bu yaşananları başkalarıda okurda aynı hataya düşmezler.

evt mustafa abi yarın hemen tüpü değiştiricem

burdanda şu sonuç çıkıyor azot kullanmak şart

kuru havayla oksijeni ayırt edemeyeceğimize göre

kuru hava basılan tüp mavi oksijen basılan tüpde mavi

karışma olasılığı çok .....

bu arada sanayi tüpü derken mavi oksijen tüpü

azot tüpleri yeşil boyalı bendeki tüp mavi boyalı

sanayi tüpü derken farklı bir şey anlaşılmasın

amaoksijen tüpü sanayidede kullanılıyor bildiğim kadarıyla