Hannibal57 adlı kullanıcının mesajları

g;$i Tamam Cem abi çok teşekkür ederim. Bu aralar belki tanışamam yani tanışınca yanlarına gitmek lazım İzmitte biraz uzak ama gülü seven dikenine katlanır dimi :rolleyes: Çünkü kardeşlerim gelicek yurtdışından biraz hasret gidericem bir de Sinop a gidicem 1 hafta da olsa sonra o işle ilgenirim tekrar sağol Abimin arkadaşı :);tacli#^^

Anlaştık ben en kısa zaman da irtibata gecmeye çalışıcam. Sağolun emeğiniz için teşekkürler.
    Öyle bir laf gelceğini zannetmiyorum. Sevgilerle kalın sağlıcakla :thumbdown:;keyf;

Kocaelinde Rıdvan var, Okçuluk Antrenörü... Onu bulursan rica et bir baksın sana... Eğer gelecek görürse federasyon destekli bir okçu yapar seni ama tabii burada tüm kararlar Rıdvan Hoca'nın... Birşey daha; Okçuluk antrenmanları, başlangıç evresinde hem sıkıcı hem de zordur... Hocanın gerekli gördüğü sürece sadece lastik çekersin, öyle "ben antrenmana geliyorum hadi hemen yay verin ok atayım" diye birşey asla olmaz... Ve eğer lisanslı bölge okçusu olursan, malzemelerin yarışmalar dışında antrenman salonundaki dolabında kalır, eve meve götüremezsin... Bu konularda anlaştıysak bul Rıdvanı ama bana da "nerden buldun bunu da, başıma sardın" gibi bir laf getirtme, o zaman kızarım... ağnaştuk?

Sevgiler,

Çok güzel bir gündü gerçekten...Çok güzel sohbet ve atış ortamı vardı yanlız hava yağmurlu olunca iş sapa sardı ama yinede güzeldi...M.Akif abinin T12 si ile adeta şişe patlatmaca oynadık ne kadar süper bir alet çok hoşuma gitti...Bende Walther Falcon'umla yaklaşık 70 mt'şişe kırdım vardı okadar dimi :P Bir gerçekten çok korktum ve arkamı döndüğümde Evanix'i gördüm o ses neydi öyle :him:s Emeği geçen herkese teşekkürler...Bu arada dampa bayağı işe yarıyor bir daha ki buluşmada daha iyi işler çıkarcak inş...Görüşmek üzere... :thumbdown:

Selamlar.
    Bende geliyorum buluşmaya biraz gecte olsa cvp yazabildim.Gerçi Mahmut(MADMAX) abi yazmışt ama geliyor diye yazıyım dedim yinede...
    Malumunuz Üniversiteye hazırlanan bir öğrenciyim evimde bilgisayar olmadığından internete girmekte zorluk çekiyorum cvp vermekte gecikirsem affola g;$i
    İnşallah güzel bir gün olacak...İlk katılımım nasıl başlarsa öyle gider...
    Yarın görüşmek üzere kendinize iyi bakın :thumbdown:

Mahmut abi senin dediğin gibi stoper yok fakat bir sac ve vida var :) Daha ne beklenirki zaten... Neyse Yatagun Dampa ile halledilir diyosunuz yani stopere ihtiyaç yok da diyorsunuz dimi tamam ama bir sorum daha var. Şimdi biz Dampa ayağı her takışımızda yapıştırıcı ile yapıştırmakmı sorundayız evet bende 4 alyan vidalı Yatagun Dampa'da yapıştırıcıya gerek kalmaz diye düşünüyorum :him:s Yanlışmı düşünüyorum :| Cevaplar için teşekkürler kendinize iyi bakın...

Tesekkur ederim aciklama icin Hayri abi. Silahimda boyle bir aksesuar yok . Dampa ayakta yoktu alicam Dampa. Stopere gerek varmi dampa aldiktan sonra? Bide stoperin fiyati? Nerde bulabilirim? www.yatagun.com da varmi?

Stoper? Biraz acilayabilirsen sevinirim. Dampa yoktu onun icin alicam. Kutusunda Durbun ve iki adet tek parca ayak vardi. mod 125 teki sorun Walther Falcon dada olurmu? Daha once bu silaha dampa takip ta sorun yasayan oldumu? Cvp lar icin tesekkurler.

Buyuklerim abilerim bir soru sormak istiyorum. -Walther Falcon Hunter Edition 1000fps kullaniyorum.Dampa ayak alicam(yatagun) bende boyle bir sorunla karsilasacakmiyim? Bunu dampa ayak almadan ogrebilirmiyim? Cvp lar icin tesekkurler.