MADMASTERA KARDES GELDI (A.O.K.22)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • eline sağlık akif abi. muhtemelen deneme yanılma yöntemleri ile tam tecrube sahibi olacaksın tüfek üretimi hakkında. umarım bu bilgilerinden bir şekilde herkes istifade eder ve emeklerin sana kazanç olarak geri döner. iyi çalışmalar.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Ne Madmaster nede bu tufek seri uretim veya ticari kazanc amaciyla yapilmamistir. Ancak bu calismalar gercekten deneyim acisindan degerli bir cok biikim ve tecrube kazandirmis olmasi acisindan onemlidir. Turkiyede bu birikimlerden yararlanmak istiyen ve bu konuda ticari yatirim yapmak isteyen herkese hicbir karsilik beklemeden bu birikimleri aktarmaya hazirim. Ancak turkiyedeki ureticiler o kadar cok bilmis ve kendilerini bu konuda erisilmez hissediyorlarki bizim yaptiklarimiz onlarin gozunde sadece alay konusu olmaktan ote gecemiyor.Isin aslina bakarsaniz Avrupali ureticiler bu konuda yapilan calismalara cok daha fazla deger vermekte. Yurt disindan iki farkli uretici Ozellikle valf sistemleri ve malzeme secimi konusunda benim fikirlerimi almak icin irtibata gecmeyi ve bilgilenmeyi dusunebilmisken ,yerli ureticilerin kafdagini ben yarattim edasiyla hala bildiklerini okumasi ne dusundurucu ?
    Her ne kadar sizi ilgilendirmesede bilgi acisindan paylasmakta yarar buldugum bir gelismeden sizide haberdar etmek isterim. Bence dunyanin en taninmis 3 ureticisinden biri olan ve havali silah dunyasinda genis bir paya sahip bir firma MadMaster Modelini 6 farkli versiyonda uretim portfoyune almayi planladi.
    1.Basic model.
    a)Single shott.
    b)Multy shoot.
    2.Regulated model.
    a)Regulated multy shoot.
    b) Regulated multy shoot by adjustable power.
    3.Double air model.
    a)Double air reservuare regulated multy shoot.
    b) Double air reservuare regulated multy shoot by adjustable power.
    Yukarida detaylanmis 6 model calismasi icin benim ne ucret istedigimi soran firmaya cevabim modelin tum haklarinin yerli bir ureticiye verildigi ve ilgilerine tesekkur ettigimi bildirmekten oteye gitmedi.
    Benim icin en mutlu edici sey bu calismadan para kazanmaktan ziyade yerli uretimin daha iyi bir konuma gel mesi olurdu.
    Ama nerde o uretici nerde o ulke ?

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Yukarida detaylanmis 6 model calismasi icin benim ne ucret istedigimi soran firmaya cevabim modelin tum haklarinin yerli bir ureticiye verildigi ve ilgilerine tesekkur ettigimi bildirmekten oteye gitmedi.

Yerli üretici hatsan sanırım. Ne zaman üretmeyi planlıyor bir bilginiz var mı? Fiyatı ne olacak acaba?

Bu konunun neden bizi ilgilendirmediğini düşünüyorsunuz ki? :him:s

Havalı tüfeklerle doğrudan alakalı şeylerden bahsetmişsiniz ve burası da zaten havalı tüfek forumu. :P

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Olm senin kesin kırık bacak fantazin var baksana bu tüfekte koltuk değneğine benziyor predator sağ tarafa bu sol tarafa kim devirir seni bea şaka bir yana bu kendi klasında bir silah hiçbirşeyle karşılaştırılmaz güle güle kullan

• Erdem ikinci konu "?" sanirim ilk kon unun sonundaki ''?'' nin tekrari ve nasil acildigini bende anlayamadim.Silerseniz iyi olur.
    Deniz yaziyi yanlis yorumladin sanirim ! Ben oyle bir uretici olmadigini anlatmaya calistim.Keske olsaydi .!

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Akif abi benim cep harçlıkları ile bir tane daha tüfenk yaparız. merak etme o üretici fazla uzaklarda değil

• ;d;;d; Akif abi gerçekten güzel olmuş ellerine sağlık.

Pachenko&Hannibal57

x(;;keyfs; Baykuşu Ç.Ova'da Avlarlar, Kanadını Kanadına Bağlarlar!!! ;keyfs;x(;
    ;keyf; ;tacli#:love: GALATASARAY :love:;tacli#;keyf;

• 4 saat once Denizli golette Crono calismasina devam ettim.Taze taze sonuclari sizlerlede paylasmak istedim.
    Bu silahta 14,16 ve 18 grainini klasman disi birakmaya karar verdim.Hem cok gurultulu hemde ruzgardan fazla etkileniyorlar gibime geldi.Onun icin 21.14 grain uzerinde yogunlastim.
    200 bardan baslanarak 30 atislik seri sonuclari soyle.

1 1054 200 bar
    2 1051
    3 1050
    4 1052
    5 1049
    6 1047
    7 1044
    8 1041
    9 1038
    10 1036
    11 1037
    12 1034
    13 1031
    14 1022
    15 1027
    16 1021
    17 1018
    18 1015
    19 1009
    20 1009
    21 1007
    22 1006
    23 999
    24 994
    25 988
    26 984
    27 974
    28 974
    29 967
    30 962 130 bar

Tekrar 200 bar dolum yaparak 30 grain ELEY WASP la seri yapmak istedim ancak ilk 5 atistan sonra zaten kisitli sayidaki wasp lari bosa harcamamaya karar verdim.Zira ucuculugu ve enerjisi mukemmel.Benim olctugum kadariyle BC si 0.068 belki daha iyi bir twistle 0.090 bile yakalanabilir ??

1 950
    2 949
    3 951
    4 946
    5 945

Sonucta cikis hizi 60 fp luk bir enerji ama isin en guzel tarafi 220 yard daki (200mt) kalan enerji tam 27fp
    soyle de diyebiliriz isterseniz AA 410 la 16 graini 870 fps hizla namluyu dayayip atin isterseniz AOK ile 200 metreden atin.Secim sizin ama enerji ayni

En kisa zamanda bu makineyi domuz gribi uzerinde denemem lazim.

Bu arada kimse uzerine alinip yanlis anlamasin 16 grainde 870 fps hizyatagundaki degerlerdir.
    Bu arada hassas terazide barakuda ortalama 21.14 grain Eley Wasp 30.12 grain olculdu ....

Eger Sistem 220 bar kullanim basincli bir tuple desteklenirse bu silahla 40 grain pelletle 80 fp rahatlikla asilir.Fakat MadMaster in ayni gucleri klasik bir valf sistemiyle yaklasik 35 bar daha dusuk degerlerde uretmis olmasi birhayli dusundurucu.....

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Akif Abi haber verseydin keşke. Asistanlık yapardım sana, kulaklarımın pası giderdi tüfeğinin güzel sesiyle. Bu arada sonuçlar çok iyiymiş, tebrik ederim.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• çok güzel sonuçlar, ellerine sağlık.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png