Evanix bold action orjinal sitesindeki turkiyedekilerden farkli

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evanix hakkında herkez degisik yorumlar yapıyor ve beni bu sılah hakkında daha cok soru ısaretlerıne itiyor .Bu gün bu silahi sadece meraktan satın alıcam ve inceliycem isabetliligi olsun güçü olsun atış sayısı olsun tetik agırlıgı olsun her yönüyle deniycem . 100 metre gurup denemesi de yapmayı düsünüyorum terçihimi s10 dan yana yaptım nedeni diger modelin orjinal sitesinde olmayışı. Artık istedigim gibi cıkmaz ise duvar süsü yaparım malum görüntüsü mükemmel. İstedigim gibi cıkarsa ne mutlu bana :)

Vallaha bu silah' ı alıp kullanıcı olarak inceleyip 100m grup çalışması yapan birisi olsa bu silah hakkında' da herkez bir kanıya varıcak ama alan evanix aldım deyip bir daha ses çıkarmıyor henüz hiç bir yerdede 100m ve üstü grup çalışması yapıldıgını görmedi bunu yapıcak 1 kişi olursa bir çok kişi aklındaki soru işaretini silecektir eminim....

• +1
    100 metre grup çalışması yayınlayan kişi bir tür amme hizmeti yapmış olacak. ;dance;

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Sürekli olarak FX T12 ve Evanix Bolt Action kıyaslaması yapılıyor. T12 modeli manometreli tüple satışa sunulsa, bence Türkiye'de tercihler T12 lehine ciddi şekilde değişir.

Bakınız, linkteki videonun 70. saniyesi:

FX T12 woodstock + manometer

Evanix Windy City .22 Leapers UTG 3-9X40 TF2
    Байкал ИЖ-53М .177 Leapers UTG 4x32
    Darne (Saint Etienne) 12ga.

• +1
    100 metre grup çalışması yayınlayan kişi bir tür amme hizmeti yapmış olacak. ;dance;

Tamam arkadaşım sırf amme hizmeti olarak vede ayrıca senin için :):):) pazar günü bi sorun çıkmaz ise Evanix Bil. Bolt Act.(üstten) silahımla 50 ve 100 metre guruplarını deneyeceğim sitede yayınlamayı düşünüyorum ................. ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• silahı bügün aldım ilk izlenimlerim kundak işciligi eşsiz hayatıöda ilk defa bir silahın kundagı beni etkiledi resmen kundak vücüdunun parcası gibi adamlar bu işi biliyor . silah aldıgımda 150 bar da idi hemen 200 e tamamlıyıp atısa başladım 100 metrede şişeler resmen kum oluyor . Bu tüfegi alıcak arkadaslar bilsinlerki sesi nerdeyse ateşli kadar . ve gercekten rahatsız edici . bir an önce susturucu almayı düşünüyorum side level mekanizma cok basarılı . evim deniz kenarında balkondan silahı mengeneye baglayıp birkac atıs yaptım rüzgar olmasına ragmen nerdeyse aynı noktalara sacmaları düsdü denizde baya bi sıcrama yapıyor. silahla birlikte gelen dynamıc paletler sureklı sorun cıkardı atıs sırasında şarjörden cıkıp boldu sıkıştırıyor
    cok canımı sıktı sılah problemli sandım daha sonra dıana paletleri denedim sonuc mükemmel.Yarın namluyu tam denemek icin 100 metreye silahı mengeneye baglıyıp atış yapıcam o zaman sonucları yayınlıycam. şu an icin tek sıkıntılı olan şey tüpe hava basmak gercekten insanın canını okuyor . tetigi cekerken aklımdan tüpü doldurma eziyeti cıkmıyor elim titriyor hava az gitsin diye ;kihhik,

evanix monster 5.5

evanix blizzard s 10 combo

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• 1=)silahla birlikte gelen dynamıc paletler sureklı sorun cıkardı atıs sırasında şarjörden cıkıp boldu sıkıştırıyor
    cok canımı sıktı sılah problemli sandım daha sonra dıana paletleri denedim sonuc mükemmel.
    2=)şu an icin tek sıkıntılı olan şey tüpe hava basmak gercekten insanın canını okuyor . tetigi cekerken aklımdan tüpü doldurma eziyeti cıkmıyor elim titriyor hava az gitsin diye ;kihhik,

Öncelikle yeni silahın hayırlı uğurlu olsun kardeşim...allah kazasız belasız atışlar nasip etsin... ;şrofls;.
    şimdi gelelim düşüncelerine ..;

1=Dynamic pelletlerle ben hiç sorun yaşamadım aksine çok memnunum pahalı olmasa hep o pelletlerden kullanırım mod 125 in kıramadığı kiremitleri o mermiler ile 3 parçaya bölüyorum ve hatta yeni kiremitlerde tek delik yapıyorum :)...isbetlilik konusunda da çok harikalar bu benim düşüncem tabi seni bilemem... ;keyf;

2=Evet hill pompa ile 50-100 bar arası rahat basılıyor 150 kadar bastığımda ise pompa ısınınca 5 dakika bekliyoum soğuduktan sonra 200 e çabuk geliyor ama biraz sert tabiki bu düşüncene katılşlıyorum.....

tüfeğimde tek sorun biraz sesi dediğin gibi yüksek o kadar kadı kızındada olur diyorum ....
    birde bol kolunda sorun yaşadım vidası gevşediği için bolt kolu elimde kaldı eve geldim ve alyan anahtarla sıktım 1 haftadır kullanıyorum sorun yaşamıyorum....:)
    Bende borcunu biraz ödeyeyim 1 tane moderatör alamayı düşünüyorum şimdilik silahın sesi beni cezbediyor.... ;avci;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• arkadaslar bende ar6 var onunda sesı cok fazla moderatorude var adanadakı malum av bayınden yalnız bırde hıll pompadan su geldı bugun bu tufegıme zarar verırmı acaba nasıl onlem almalıyım

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• AR6 yapack bişe yok hafif pellet ile ses duvarını aştığı için susturucu fayda etmiyor.Bende AR6 kullanıyorum.kullandıgım en hafif pellet 21 grn haliyle sonik patlama olmuyor ve susturucu görevini yerine getiriyor

• sn Burdurlu22m ve sn Volkan bir pazar günü daha son sürat geldi geçti. uzun menzil grup çalışma sonuçlarınızı hasretle bekleyenlerdenim. ;#^+.

• Bi is seyahatindeyim yakinda donuyorum heycanla silahima kavusmayi bekliyorum gurupmani yaptim basarili olduguna inaniyorum geldigimde yayinliycam resimler evde ama soyle diyebilirim 10 atis 180 barda 1ytl civarlarinda ustune ruzgar da vardi ama harika benim icin mengeneden ayirip atis yapmaya basladigimda sok gecirdim o mesefede hedefe desteksiz atis yaptim 10 atistan 8 hedefi buldu gurup falan hayatta cikartilamaz desteksiz bu isler aticida bitiyor anladim kimse 100 metre gurup yapamamasinin nedeni bu olsa gerek milimetre bile namlu oynasa daglara taslara gidiyor cok iyi bir destekle herkez bu silahta gurup yapar

evanix monster 5.5

evanix blizzard s 10 combo

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• sn volkan doğru mu anladım acaba? silahı mengeneyle sabitleyip 100 mye bir kaç atış yaptınız ve sonuç 1 TL civarında bir grup oluştu. mengeneyi tanırım. sıkı atıcıdır. e silah da konuşmuş. Allah sahibine bağışlasın. hayırlı uğurlu olsun.

• arkadaşlar özel sektörde çalışmaktayım silahıma ayıracak pek zamanım yok sadece pazardan pazara atış yapabiliyorum :( geçen pazar yapacaktım gurupman lakin 100 metre atacak yer bulamadım birazda avlanmaktan vakit bulamıyorumm.. ;kihhik,
    bugünde yağmurlar başladı malum hafta sonu nası olacakk bilemiyorum yineden umutları yitirmenin bir anlamı yok en kısa zamanda gurup çalışmalarına başlamayı düşünüyorum ........ ;şrofls;.;şrofls;.

• sn volkan doğru mu anladım acaba? silahı mengeneyle sabitleyip 100 mye bir kaç atış yaptınız ve sonuç 1 TL civarında bir grup oluştu. mengeneyi tanırım. sıkı atıcıdır. e silah da konuşmuş. Allah sahibine bağışlasın. hayırlı uğurlu olsun.

?(?(:!:

dalga mı geçiyorsunuz yoksa ciddi misiniz?

Pachenko&Hannibal57

x(;;keyfs; Baykuşu Ç.Ova'da Avlarlar, Kanadını Kanadına Bağlarlar!!! ;keyfs;x(;
    ;keyf; ;tacli#:love: GALATASARAY :love:;tacli#;keyf;

• sakın yanlış anlaşılmasın. ben ciddiyim. bana göre bu silah için süper bir performans. üstadlar bu sonucu nasıl yorumlar bilemiyorum ama bence atıcı silaha iyi bir hakimiyet sağlarsa çok güzel bir grup oluşturabilir. ;d; benim de eva alma düşüncem var. sadece yenilikler (eun jin sumatra 2500 gibi) ve maddi endişeler beni kararsızlaştırıyor. ;$., dediğim gibi kardeşlerimizin grup çalışmalarının çoğalarak sergilenmesini istiyorum.