rainman adlı kullanıcının mesajları

bende güvenlik amacı olarak armsan tactıcal pompalı modellerı alınabılır.güvenlik içinde yurdumuzda satılan fişekler var kesıcılık ve delıcılık ozellığı olmayan sadece etkısız hale getırebılen özel fişekler.fişeğin içinde 15 adet kauçuk saçma var tehlıkeyı etkısız hale getırır.ben kendı adıma konuşayım ALLAH korusun evime hırsız gırdı bende evdeyım gece yarısı benım pompalı elimın altında hırsız yaralanacakmış,ölecekmiş,sonum şu olur bu olur umrumda olmaz.kimsenınde o halde kendi sonunu düşünebıleceğinı sanmıyorum

ben çoğu pcp yı kullandım asla diğer pcplere lafım yok hepsı kendı dalında süperler benim evanixe özellikle ar6 ya bakış açım çok değişik sızler gıbı değil hem fazla pahalı değil hemde çok kuvvetli isabetlılık içinse oda bırkeç değişiklıkle cezbedici hale gelebılıyor elbette karar herzaman alıcınındır. bu işe gercek gonul vermış durumu iyi olan arkadaşların koleksıyonunda bence 3 silah olmalıdır fx gladyator,aas410,ve elbette evanix ar6 kullanımı çok zevkli

benımde bebeğim şu an bakımda işlemlerı bıttıkten sonra Türkiye nın en guzel bebeği olmaya aday emın olun oyle bır bebeği hayatınızda gormemış olacaksınız hayatınızda demeyım fazla ıddalı olmasın yabancı forumlarda gorebılırsınız yerli forumda yok şu an regulator takılma aşamasında bıttiği an aşağidakı resımdekı kundaktan yapılmak uzere bır ustamızın elıne gıdecek gelınce benımde uzerınde bır kaç çalışmam olacak

[Resim Engellendi: http://s7.directupload.net/images/091010/q3sngrsn.jpg]

Arkadaşlar 5m den kral magnum 5.5+optima 3-9x32 dürbün ile atış yaptım. İlk grupmanım. Pellet markası class (ince memonun az daha iyisi :D)

Sizce bu tehcizatla yaptığım nasıl ? Sizlerin yorumlarıyla kendimi geliştirebilirim. :D not:6 pellet atıldı.
    Atış evde yere oturarak yapıldı.

[Resim Engellendi: http://img193.imageshack.us/img193/9581/dsc00065sz.jpg]

,

ben senın yaşındayken senın sahıp olduğun tüfeği ancak ruyamda gorebılırdım şimdi ıse Türkiye de bulunan en ıyı pcp lere sahıp oldum ve kullandım sen bu yaşta bu işe başladıysan bizim yaşlarımıza gelınce bizlerden çok daha başarılı ve cok daha iyi silahlara sahıp olursun,hayatında başarılar dilerım kardeşim.

Arkadaşlar, Ankara yolunda 300 bar basan yer küçük sanayiye taşınıyor. Bilgiler elime ulaşınca forum da yazacağım. Herkese selamlar, sevgiler. Glock

abim senın için güzel olmuş senın eve çok yakın (şu ördek sezonu açılsada biraz ördek vursak diyorum)

sizin dedıklerınıze katılıyorum sız benım ustalarımsınız ama bana 1000 defa sorsalar 1000 defa ar6 derım nedenı arkadaşım senın aldığın marka musabaka tüfeği değil av tüfeği olarak tasarlanmış grupman yapmak için değil ben kendı kendıme dedım hem av hesabı olsun hem grupman olsun gonderdım regulator takılsın dıye zaten Türkiye de ilk regulatorlu ar6 benımkı olacak(sonuçları sizlerle paylaşırım negatıf olacağina ıhtımal bıle vermıyorum ve 900 fps ten daha yukseğe ayarlanacak) regulator parasına gelınce silaha o parayı veren regulator parasınıda bır ceşit verır yuksek bır rakam değil
    Bu havalı sılah hobisınde sınır yok bıraz durumun ıyıse hele yandın, en kral pcp yı kullan diğerınde aklın kalacak sen arkadaşım ne alırsan al senın aklına bırkere girmış evanıx sen daystate bıle alsan enınde sonunda bır adette evanıx alırsın hangı modelını alırsın artık o sana kalmış ama emın ol alırsın

ar6 nın oncelıkle namlusu daha uzun,yarı otomatık şeklındede kullanılabılıyor ve tek tek atışlarda horozu kurması bolt kolu kurmasından çok çok daha rahat bana göre evanixın en iyi modeli ar6 dır yinede kullanıcısına göre değişir (regülatörde taktırdımı işte o zaman tadından yenmez) :thumbup:

saol Erdem Abi uzun zamandır bu dürbünü almak istıyorum alıncada hayal kırıklığına uğramak ıstemıyorum ama boylede bır markanın benı hayal kırıklığına uğratacağinıda sanmıyorum

ben herzaman derim havalı tüfek camıasında bu işe gercekten gönül vermış insanlar bende dahil normal değil sıradışıyız ama bu anormallık benı mutlu edıyor sideprensı sizi tebrık ederım ben çok zor beğenen bırıyım sizin bu çalışmanıza hayran kaldım tebrık ederım ;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;

ben bilmıyorum kaç adet havalı tufek yada tabanca yada yedek parcasını sattım hatırlamıyorum sız paketınızı ıyı yapın havalı silah oldunu soyleyın faturasınıda gosterın kabul etmeyen kargo şirketı çalışanı çalıştığı yere düşman olması lazım kabul etmemesi için

ben bu ankarateam in dayanışmasına bursateam ın bır uyesı olarak hayranım tebrık ederım sız bu hızla yakında bır lokal yada kulüp açarsınız ankarateam olarak bu dayanışmadan bu hızdan korkulur ;d;;d;;d;;tese;kkur