hasanbilir adlı kullanıcının mesajları

Haftasonu şişe hedefler için yaptırtığım aparat ile bolca atış yaptım. Vurması o kadar kolay olmasada çok keyifliydi. Ama vurmaya başladığınızda artık vurmaktan sıkılıyorsunuz.

arazi 195 metreden fazlası alana sahip değildi.
    Daha uzun mesafeler başka günlerde inşallah.

mesafe 195 metre (5 mtlik şerit metreyle usanmadan ölçülmüştür.)
    hafif rüzgar ama sıcak güneşli hava
    tam güç
    fx pelletle
    [Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/090518/temp/kov9y4lz.jpg]

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/090518/temp/kov9y4lz.jpg]
    Resimlerden sonra şişeleri soran olmaz sanırım. Olaya şahit olan bir arkadaş gözümle görmesem o ufak(fx pellet 5,5) pelletin bunu yaptığına kimse beni inandıramazdı dedi. bende şaşırmadım değil . Selamlar.

Forumda okuduğum modifiye çalışmaları sayesinde bende modifiye işine p23 ile başlamak istedim. Silahımı bu cesaretle söktüm.çekicin altındaki yayın %10 kalınını yaptırdım. 1.30 luğunu yaptırdım. orjnali 1.20 idi. Fakat bir türlü silahı geri toplayamadım. Toplayamamın sebebi ise silahı dikkatlice not alarak söküyordum ki tetik kısmı birden fırlayınca o kısımdaki sökme takma sırasını tam olarak çözemedim. Sonuç olarak silahı topluyorum toplamasına ama tetik üzerinden gelen ve ucunda çekicin üzerindeki küçük çıkıntı kısmı kurarak vurmasını sağlayan ucu kertikli s şeklinde saç kolun ucundaki kertik çekici kuramadan oradan kurtuluyor. Terimleri yanlış kullanmış olabilirim. Kusura bakmayın. Yardımlarınızı bekliyorum. :him:s;confused; Selamlar

yatagunada baktım fiyatlar aynıydı

Fiyatlar aynı derken ? Yatagunda hangi ürünün fiyatına bakıp karşılaştırdınız ? At44 satışı yok bildiğim kadarı ile yatagunda . Selamlar

Üzücü bir durum gerçekten. Geçmiş olsun. Ciddi yerlerden alışveriş yapmak gerek. Forum kurallarına aykırı olup olmadığını bilmiyorum ama bu tutumu sergiliyen yeri de yazarsanız alışveriş yapacak arkadaşlara alışveri yerleri tercihlerinde kılavuzluk edeceği kanaatindeyim. Selamlar

Doğrudur ona bır dıyeceğim yok,sadece bazı arkadaşlar 450 bar olan tuplerı duymamışlar,bana hangı tüple 270 doldurdunuz deyınce açıklamak manasında bunları yazdım;

Bence de hangi tüple dolum yaptığınızı sormak kişinin tüpleri duymamış olduğu anlamına gelmez. Pcp ye yeni başlayanların ve heveslilerin (benim gibi) forumda okuduklarını uygulayabileceklerini gözönünde bulundurarak temeli doğruya dayanan bilgileri vermek gerek bence tedbir ve güvenlik açısından. Aksi halde kötü ve üzücü tecrübeler yaşanması kaçınılmaz. Yediden yetmişe ; bilgi sahibi olan yada olmayan herkese açık bir forum. Selamlar

Arkadaşlar bende var bundan tam adı Holographic lazer pointer cinsi plasma bunu silaha takıyosunuz eğilmenize gerek yok,incecik çerçeve, zaten içi cam, şöyle bişey hayal edin tüfeği doğrultuyosunuz kimsenin görmediği ama sizin gördüğünüz bir artı var önünüzde crosman 1077 gibi seri tüfeklerle ve tabancalarla hedefin kaçması ve ıskalama imkansız Counter-Strike oynar gibi kolay ateş edebiliyorsunuz..silahı doğrultuyosunuz ve önünüzde bir artikel var direk swat moduna sokuyo adamı...

İlgilenen olursa Pm atabilir bir iki resimde yollayabilirim..

Bilgiler için teşekkür.Resimleri forumda paylaşabilirsek çok kişi ilginecektir.<<<selamlar

Daha açık anlatilabileceğini sanmıyorum . Teknik bilgiler için teşekkürler.

"4 MOA kaç metrede sorun yaşatmaz . "
    mesafeden ziyade hedefin ebadı önemlidir.mesela 20mt. de gazoz kapagı 4 moa lık bir alette ;noktadan taşar.bunun yanında bir soda şişesini 70-80 mt.den rahatlıkla vurabilirsiniz.

Çok teşekkürler. Almışken 3 ve altı almak gerek o halde . Selamlar