Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tüfeklerde değil dürbün çeşitlerinde cümle düşük olmuş

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• bu arada bu dürbünlerde önden paralakslı nın diğerlerinden ne farkı var? hangisi daha iyi

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• bu arada bu dürbünlerde önden paralakslı nın diğerlerinden ne farkı var? hangisi daha iyi

Paralaks nedir?

Buradan aradığın sorulara cevap bulabilirsiniz. Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• Bende solak olarak tüfeği ve tabancayı sol elimle kullanıyorum. Gerçi askerde bunun yüzünen fırca yemedim. Gerçi bu konuda fırca atan komutanın zeka seviyesinden şüpelenmek lazım. Ayrıca atışlarda ikinci oldum ve aferim aldım. Tüfeğe gelince bende lw ceviz kundak var ve çok memlunum. evet kurma kolu terste kalıyor solaklar için ama artık onada yapacak birşey yok kaderimiz diyip boynumuzu eyecez solaklar olarak. ;#^+.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• Bende solak olarak tüfeği ve tabancayı sol elimle kullanıyorum. Gerçi askerde bunun yüzünen fırca yemedim. Gerçi bu konuda fırca atan komutanın zeka seviyesinden şüpelenmek lazım. Ayrıca atışlarda ikinci oldum ve aferim aldım. Tüfeğe gelince bende lw ceviz kundak var ve çok memlunum. evet kurma kolu terste kalıyor solaklar için ama artık onada yapacak birşey yok kaderimiz diyip boynumuzu eyecez solaklar olarak. ;#^+.

komutan sol elimle atıyom diye kızmadı solak olmadığım halde solak attığım için kızdı. napalım sağ ele alışırım bende biraz saçma ziyan olur ama o kadar olsun artık.. :)

• Solak olmamama rağmen ben de sağ sol kullanabiliyorum tüfekte. Eğer bench-rest üzerinden veya bipod kullanarak atıyorsanız, solak atmak daha eğlenceli olabiliyor: kurma kolu burnunuzun dibinde kalıyor ve kurarken topun dönüş hareketini rahat izleyebiliyorsunuz. Benim gibi, çalışan mekanizmayı izlemek, onun sesini dinlemek merakınız varsa solaklık bazen iyidir de :)

Evanix Windy City .22 Leapers UTG 3-9X40 TF2
    Байкал ИЖ-53М .177 Leapers UTG 4x32
    Darne (Saint Etienne) 12ga.

• Solak olmamama rağmen ben de sağ sol kullanabiliyorum tüfekte. Eğer bench-rest üzerinden veya bipod kullanarak atıyorsanız, solak atmak daha eğlenceli olabiliyor: kurma kolu burnunuzun dibinde kalıyor ve kurarken topun dönüş hareketini rahat izleyebiliyorsunuz. Benim gibi, çalışan mekanizmayı izlemek, onun sesini dinlemek merakınız varsa solaklık bazen iyidir de :)

bu da bardağın dolu tarafı :)