mehgun44 adlı kullanıcının mesajları

mehmet bey tabiki bekleriz memnuniyetle,ama pcp ile atış yapmanızı tavsiye etmem çünkü hastalık yapıyor.kendimden biliyorum 8o

ya bende zaten her türlü silah edinebilme hastalığı var.Alacağım bende birtane heralde.
    Zaten 2gündür nette ''Hatsan AT44WX-10 Premium 5.5 mm PCP Havalı Tüfek'' i inceliyorum.nasıl olur bilmem her an alabilirim

Syn skywagon 3.sıra benim

hadi hayırlısı, g;$i
    Hava durumu uygun olursa harika olur,eğer çok büyük aksilik olmazsa gelirim.Buluşma yeri tespiti yapıldımı?
    Benim PCP tüfek yok,88 gr co2 li bir tüfeğim,ve 2 adet co2 li tabancam var,
    Ayrıca ateşli silah getirebilirmiyiz,bir adet safirim ve tabanca(yanımdan ayırmam zaten)
    Ve benim üzerime ne düşüyorsada yapmaya hazırım. :love: saygılarımla
    mehmet

Hayırlı günler diliyorum.Bende safir almak istiyorum.nedeni ben M16 tüfeği hayranı olduğum için.İçinizde kullanan varmı bilmiyorum ama.Bir kullanan hiç elinden bırakmak istemiyor.M16 tüfeği nin geri tepmesi yok gibi,yaklaşık 10 şarjör sıktım (Şarjör 30 adet alıyor).Beni çok etkiledi.Devletimiz taşıma izni verse neye mal olursa olsun bir adet alırdım.Ama imkansız!!.
    Neyse bizde Safir T14 ile idare edeceğiz.Bunun için tecrübeden ve üstadlardan bilgi almak isterim.Silahın nelerine dikkat etmem lazım.Şimdiden vereceğiniz bilgi için teşekkür ederim.Saygılarımla

Dualarınız için çok teşekkür ederim.Kesinlikle fotolarını yayınlayacağım.Bügün biraz atışta yaptım,fevkalede bir tabanca.Daha önce glock19c,ruger,smith v.s ile atış yaptım bu çok farklı geldi.
    saygılarıma iyi akşamlar dilerim.

Evet ilk almayı düşündüğüm silah p99AS idi oda stoklarında tükendi.ikinci elde almak istemedim.MKE de suan p99QA var.Bu silahida kimse önermedi kullanımı biraz zor oldugundan.Yine almaya gittiğimde bir vitrindede göreceğim.Yanlız kararı verdim gibi.

çok teşekkür ederim.Aklımda bir soru kalmadı.Biz zaten 75.000 adet mermiyi nasıl atarız ki!!.Senede 1000 mermi olsa 20 senede 20.000 ad. mermi.Sağolun ben kararı verdim.Belge biraz önce sordum bayram sonu verecekler inşallah silah ozamana kadar tükenmez.
    saygılar.

Öncelikle böyle güzel ve harika konuların açıldığı airguntürk forum sitesi kurucu ve yöneticileri tebrik ederim.Ben foruma yazı yazan değilde,iyi takip eden ve konuları inceleyen birisiyim.Silahlara coçukluğumdan beri bir sevgim var.Keskin nişancılığım var.Yıllarca silah taşıma hakkım olduğu halde kendime güvenemediğimden almadım.Neyse sonunda karar verdim silah taşımaya.Ve belgelerin hepsini tamamladım bir iki güne kadar silah alma belgem bir aksilik çıkmazsa elime gecer.Tabi ben ayrıca havalı silah tutkunuyum.
    Ben bu konuyu açarak cidden iyi bir silah alayım diyorum,tabi yardımlarınız olursa.İlk başta MKE de Walther p99 AS almayı düşünüyordum,zaman ve işler fırsat vermediği için belgeleri hazırlayamadığımdan MKE de şu an kalmadı,neyse sonra stoklarına Glock 19c girdi ,tabi biz bunuda kaçırdık.Şimdi kararsız kaldım polis ve subay olup silahtan anlıyan arkadaşlar kesinlikle Sig Sauer almamı önerdiler.Bende araştırmayı seven biriyim okumadığım forum,katalog kalmadı.Sig sauerin SL SO ile bitenlerinin harika olduğu,tamemen çelik olduğu ortaya çıktı.Tabi ben ona karar vermiştimki ağırlığının yaklaşık 1180 gr olduğunu gördüm tabi şarjör de eklenirse 1,5 kg olacak tı.Sürekli taşınacak olan bir silah için çok ağır.Bunu askıya aldık ve araştırmaya devam ettim.İnceleme ve araştırma sonucunda H&K P30L nin çok kaliteli ve hafif bir silah olduğunu belirledim.
    Siz forum arkadaşlarımdan isteğim Seçtiğim silahı kullananlar varsa bilgi rica ediyorum ayrıca eğer başka bir silahta önerirseniz memnun kalırım.saygılarımla