anymess adlı kullanıcının mesajları

15 AĞUSTOS REŞADİYE FIELD TARGET YARIŞMA SONUÇLARI

01. Avcı (Siyami)---Steyr LG 110----BSA Contender
    02. Rambo Mumi (Muhammet)---Daystate Air Ranger----BSA Cateye
    03. Erkut (Kadir)---AA 410 SL Xtra FAC-----BSA Huntsman

04. İmpo (Taylan)---Steyr LG 110-----3 kutu AA 18 grain
    05. Anymess (Mehmet)---AA 410 SL Xtra FAC----2 kutu AA 18 grain

06. Trb_61_dmr (Osman)---Gunpower SSS
    07. Ethem--- Steyr LG 110
    08. Ogen (Tunç)--- AA 410 SL Xtra FAC
    09. Robar (Hakan)---AA 410 SL Xtra FAC
    10. Berkman (İzzet)---Gunpower SSS
    11. Serhat---Daystate Air Ranger
    12. İronarm (Rüştü)---Steyr LG 110
    13. Kemakcnc (Kemal)---AT 44 Long
    14. Eagleeye (Erhan)---AT 44 Long
    15. Tamerotti (Tamer)---AA 410 SL Xtra FAC
    16. Calavera (Murat)---Falcon Prairie
    15. Anemon (Yusuf)---FX Revolution
    16. Kostok (Emre)---Gamo Dynamax
    17. Cansın---FX Revolution
    18. Jimih (Rehşan)
    19. Kazancı (Aziz)---AT 44
    20. Klingonlu (Gökmen)---Webley Raider
    21. Acemi Çaylak (Atilla)---At 44

[Resim Engellendi: http://img801.imageshack.us/img801/2793/filintalarimg0138.jpg]

[Resim Engellendi: http://img828.imageshack.us/img828/2935/filintalarimg0143.jpg]

Çok zevkli olacağa benziyor.Kalabalık olacağından yarışma saat 10:00'da başlayacak.Katılımcıları Reşadiye'ye bekliyoruz.
    Mehmet abi , tatilden c.tesi gecesi döneceğimiz için Sevgi ve Ata büyük ihtimal pas geçerler.Dereceye girip madalya alma şansım çok az olduğundan acaba bana bir tane extra madalya mı yaptırsak u½%; Ata'nın dilinden kurtulamam valla. :(

Efendim sizin özel madalyanız hazırlar, Hiç Ata'ya bu fırsatı verir miyiz,? Merak buyurmayınız efendim.

Abi 1. 2. ve 3.lük ödülleri dürbün olunca nasılsa kimse madalyaların yüzüne bakmayacak.

UÇAR AV yarışmada ilk 3'e girenlere BSA dürbün hediye edecektir.Umarım bu hediyeler yarışmaya ilgi ve katılımı çoğaltır.

Ödüller işe yaramış gibi, Büyük bir aksilik çıkmazsa yarışmaya katılması kesinleşen arkadaşlar:

anymess
    ogen
    klingonlu
    impo
    ata
    sevgi
    berkman
    rambo mumi
    jimih
    neşe
    tosun
    akın
    nilay
    kalyoncu
    kemalcnc
    selçuk
    tamerotti
    robar
    erkut
    ethem
    almese
    osbourne
    vilma
    ironarm
    acemiçaylak
    anemon
    filiz
    badprincess
    cansın
    ege
    kostok
    calavera
    mbe
    zoraki zafer
    mehmet
    jim morisson
    batca ?
    taha ?
    siyahtemas ?
    gatling ?
    kazancı ?
    lordbeklan ?

Atış yerine ulaşım problemi olan arkadaşlar için
    Toplanma Yeri: Ümraniye İKEA ALT AÇIK OTOPARK----Saati: 10:00 dur.
    Lütfen ikea otoparkına gelecekler özellikle bilgi versin. Kimseyi unutmayalım.

Evet Kimler katılıyor.

1.İmpo
    2.jimh
    3.Ogen
    4.Anymess
    5.Mbe
    6.Gatlink
    7.Siyahtemas
    8. MMG
    9.Bergman???
    10.Anemon
    11.Batça ???
    12.Kaloncu
    13.Mustafa Sezer???
    14..
    15..
    16..

Mehmet abi benim Mod 460'da öylece yatıyor maalesef.5-10 kez kurduktan sonra kolum çok kötü olduğu için kullanamıyorum.Zoraki bile 3 pompada sorun yaratıyor.Benim ortopedist kuzen tenisçi dirseği dedi.Hayatında playstation harici tenis oynamayan birinde nasıl oluyor bu anlamıyorum. ?( Bu sebeple tek yaylı tanırım o da keman. ;şrofls;.

Çok geçmiş olsun. kısa zamanda düzelir inşallah.
    Tamam kemancıyı bulduk bi de assolist lazım şimdii ;rofl.;

Peki bu bench rest kuralları nasıl olacak. Herkes aynı masadan mı atacak? Arka destek kulanılacak mı? Ön desteğin yastık olması gerekir mi? bipot uygun olur mu? Süre kısıtlaması var mı? Hazırda kuralları anlatan bir yazı var mıdır? Acaba.

Yeri gelmişken değerli RaptorX'in daha önce yayınladığı kuralları bir daha hatırlamakta fayda var. Sevgili Üstad RaptorX' e emekleri için tekrar tekrar teşekkür eder, İstanbul Ankara arasının 4 saate indiğini hatırlatırım. ;şrofls;.

Çok teşekkürler ama tam bu değil. Videoyu açamadım ama açıklamasından burada anlatılan yöntemin, fosforlu boya veya tutkalla pelletin etek içini doldurup, peleti atmadan önce ultra viyole fenerle forforun şarj edilerek karanlıkta daha çok parlamasına dayandığını anladım. Açıkçası daha idalı birşeyler olabileceğini hayal ediyorum.
    İlginize cok teşekkür ederim.

Şimdiler de mantar, tabanca kapsülü, çatapat temin etmek bile mümkün değil şehir merkezlerinde.
    Değerli arkadaşlar aramızda, İzli pelet yapımı hakkında fikri olan veya bilen var mı acaba? Geceleri çok keyifli olurdu.
    Bir yerlerde, kırılınca fener şeklinde ışık sacan fosforlu tüplerden yapılabileceğini okumuştum.
    Deneyip yapan ve başarılı olan veya tam tarif bilen var mı acaba? Amerikayı bir daha keşfetirmemek için bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

--------------------------------------------------------------------------------
    Fosforlu hedefi vuralım, Fosforlu Cevriye'yi vurmayalım.
    Atış güvenlik kurallarına uyalım, camiyamıza tesis kazandıralım buluşması.

Filintalar, 2 Mayıs Pazar günü Saat 10:00 da Reşadiye'de buluşuyoruz. Bütün dostları bekleriz.
    --------------------------------------------------------------------------------

Yalnız ben, sayın bülent eğinlioğlu abimizin büyük fedakarlıklarla bir ;,;- araya getirdiği guruptan biri olarak, anymess ve mbe nin arka arkaya bulunduğu, zoraki firmasında çekilmiş olan 1. fotoğrafın ivedilikle kaldırılmasını talep ediyorum, netekim sevgili mumi kardeşim de bakakalmış pozisyona...Nedir bu yahu X( son derece sakıncalı....

;,;-;,;-;,;- ;,;-;,;-;,;-;,;-;,;-;,;-;,;-;,;-
    Senin içn fesat, Biz sadece arkadaşız..
    Ayrıca o kalkarsa ikinci fotoya tıklayınca büyümüyo, konu fotoğrafsız kalacak..
    ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. ;şrofls;.;şrofls;.