HW77 KUNDAK YENİLEME

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Elinize emeğinize saglık çok güzel olmuş

Daystate AirRanger 25 cal.6.5-24x56 20X sidewinder
    Daystate Air Wolf 22 cal.
    Rapid HM 1000X 25 cal.Hawke 8.5-25x42 20x sidewinder
    Kral Puncher Pro Marine 22 cal. Hawke 6.5-20x42 20x Sidewinder
    Kral Puncher Breaker Marine 22 cal
    Weihrauch Hw 75 .177 cal.
    Walter CP 88 4'' .177 cal.
    Walter CP 88 6'' .177 cal.
    Walter CP 88 6''Nicel .177 cal.
    Walter P 08 .177 cal BB Blowback
    Umarex Colt Peacemaker SAA 45.177 cal.BB
    Drager 6.8 lt 300 bar

• çok güzel çalışma olmuş.emeğinize sağlık...

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Güzel olmuş ancak tırtıl yerlerinede cila yedirmişsiniz.O bölgeleri bantla korumalıydınız ve işlem bitince diş fırçası gibi bişeyle tek veya çit kat hafifi bi cla uygulamalıydınız.Şimdi yapılacak şey bir kundak ustasının o çizgilerden yeniden geçmesi.

• Taylan, ben çok beğendim, ;d; eski renginden çok daha şık olmuş ;dance; ve hasarlar kalmamış. ;keyf; Eline sağlık. Çok teşekkürler. :thumbup:

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• 10 numara olmus ;d;

FİLİNTALAR GRUBU

• Hakikaten kundak bi harika olmuş, doğrusu kendimi zor tutuyorum aa yada böyle bişi yapmak için. ;$.,

Tunç AA'nın kundağıyla oynamazsan, söz seni REAL'e götürüp, yiyecek reyonlarını dolaştıracağız ;kihhik,;lol;;,;-;şrofls;.

Tunç dondurma reyonunada bakacağız ona da söz #hims

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Biten kundak yenileme işleminin fotoğraflarını görünce, ilk işim google'da görsellerde arama yapmak oldu. Bir sürü HW77 resimi inceledim. Orjinallerle karşılaştırdım, refinish yapılanlara baktım ve süphe duymama konusunda ne kadar haklı olduğuma birkere daha inandım. Zevk alınarak ve sevgi katılarak yapıldığı her haliyle belli oluyor.Elerinize sağlık. ;d;;d;
    Finish olarak sadece yağ kullanıldığı için zamanla hem görünüşü hem de dokunuşu daha da güzel bir hale kavuşacaktır. ;tacli#

Tunç, kayınla gürgen aynı familya mı yoksa birebir aynı ağaç mı? Ben sanki kayın aynı dokuda fakat daha koyu diye biliyorum. Kundaklar için hep kayın lafı geçiyor yoksa gürgene renk verip kayın diye mi çakıyorlar. Merak ettim. Bilgin varmı bu konuda ? ?(

• Alıntı

mbe tarafından
    Taylan, ben çok beğendim, eski renginden çok daha şık olmuş ve hasarlar kalmamış. Eline sağlık. Çok teşekkürler.

Abi beğendiğine sevindim.Ben Diana'yı yaparken boyayı en koyu haliyle sürmüştüm.Alttaki ağaç açık renk olunca kızıla çalan koyu bir renk olmuştu.Senin silahlarında orjinal hallerini sevdiğini bildiğim için rengi ayarlamaya çalıştım ama eline alıp bakınca içine sinmezse söker yeniden yaparız.Güvenip teslim ettiğin için ben teşekkür ederim.

Alıntı

ogen tarafından
    Hakikaten kundak bi harika olmuş, doğrusu kendimi zor tutuyorum aa yada böyle bişi yapmak için.

Tunç gerçekten benim gözüm AA'yı hiç yemiyor.Eskitip orasını burasını zadelersem belki gözümü karartırım.Ama seninde kafayı yorduğun takdirde elinden bir şey kaçmaz.Kanına girmek istemem ama az bişey yağ kaldı.Onu sana getireyim başka ağaç üstünde veya kundağın görünmeyen bir yerinde falan deneyebilirsin.

FİLİNTALAR GRUBU

• Biten kundak yenileme işleminin fotoğraflarını görünce, ilk işim google'da görsellerde arama yapmak oldu. Bir sürü HW77 resimi inceledim. Orjinallerle karşılaştırdım, refinish yapılanlara baktım ve süphe duymama konusunda ne kadar haklı olduğuma birkere daha inandım. Zevk alınarak ve sevgi katılarak yapıldığı her haliyle belli oluyor.Elerinize sağlık. ;d;;d;
    Finish olarak sadece yağ kullanıldığı için zamanla hem görünüşü hem de dokunuşu daha da güzel bir hale kavuşacaktır. ;tacli#

Tunç, kayınla gürgen aynı familya mı yoksa birebir aynı ağaç mı? Ben sanki kayın aynı dokuda fakat daha koyu diye biliyorum. Kundaklar için hep kayın lafı geçiyor yoksa gürgene renk verip kayın diye mi çakıyorlar. Merak ettim. Bilgin varmı bu konuda ? ?(

Mehmet abi, Tunç'un hemen cevap verebileceğini sanmıyorum, Kafası çok karışık şu sırada :him:s Yiyecek reyonlarıyla, kundak arasında gidip geliyor ;(;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Alıntı

Alıntı sahibi "anymess"
    Biten kundak yenileme işleminin fotoğraflarını görünce, ilk işim google'da görsellerde arama yapmak oldu. Bir sürü HW77 resimi inceledim. Orjinallerle karşılaştırdım, refinish yapılanlara baktım ve süphe duymama konusunda ne kadar haklı olduğuma birkere daha inandım. Zevk alınarak ve sevgi katılarak yapıldığı her haliyle belli oluyor.Elerinize sağlık.

Abi teşekkürler.Benjamin'i de rahat douramayıp refinish yapmıştım.Onda üstünde dandik mat bir boya gibi birşey vardı.Onu sökünce alttan sütlü kahve rengi çıkmıştı cevizin rengi.Kaliteli bir ceviz olmadığı kesin.Silahın tamamı zaten 250 dolara satılıyor amerika'da.Hiç ahşap boyası sürmeden doğrudan yağ uygulamıştım.Yağı vurdukça koyulaşıp derinlik kazanmıştı.
    [Resim Engellendi: http://s2.directupload.net/images/100202/temp/clb8pedt.jpg]

FİLİNTALAR GRUBU

• Benim için klasik av tüfeği görüntüsü görüntüsü gerçekten çok itici, evin duvarları onlarla dolu. Yeni alacağım s410 için gerçek sniper (dragunov mesela) görüntüsü verebilecek bir kundak yapabilecek birilerini tanıyorsanız, çok yardımınız dokunur...

FİLİNTALAR GRUBU

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse, bizden değildir.»

• Bu aralar forumu pek takip edemiyorum işyerinde işler baya yoğunlaştı yazılanları hep kaçırmışım. Akşamlarıda bizim kız laptop u ele geçirdimi elinden alamıyorum. Birde bizim burda büyük bi market açıldı. ;grin;
    Gençliğimde yaklaşık 3 sene kadar mobilya imalatında çalışmıştım. Biz gürgeni genelde kasa yapımında kullanıyorduk. Kayını ise kaplama olarak kullanıyorduk. İkisi birbirine çok benzer fakat gürgen daha çok kırmızıya çalar, kayın ise daha açık renkli olurdu. Ayrıca gürgenin üzerinde benek benek noktalar olur. Kayının ise daha düz ve lekesiz bi görüntüsü olurdu. Aslında kayın, çoğu marangozda ak gürgen olarakda bilinir. Güzelce fırınlandığında gürgenden çok daha sert olur. Hatta bilardo ıstakalarının şaft kısımları fırınlanmış ak gürgenden imal edilir.

[Resim Engellendi: http://www.genya.com.tr/imagesyeni/camsanrenkler/kayin.jpg] [Resim Engellendi: http://www.genya.com.tr/imagesyeni/camsanrenkler/gurgen.jpg]
    __________KAYIN (AK GÜRGEN)__________________________ GÜRGEN

• Alıntı

siyahtemas tarafından
    Benim için klasik av tüfeği görüntüsü görüntüsü gerçekten çok itici, evin duvarları onlarla dolu. Yeni alacağım s410 için gerçek sniper (dragunov mesela) görüntüsü verebilecek bir kundak yapabilecek birilerini tanıyorsanız, çok yardımınız dokunur...

Haydaaaa.Yapma abicim yahu.Klasik görüntüden uzak, ama attığını vursun istiyorsan bunun ilacı Gladiator yada Revo.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk