sideprensi07 adlı kullanıcının mesajları

şaka filanmı yapıyorsunuz ;kihhik,

bu tüfek ne mod125 sniper ile nede mod99 ile kıyaslanır ;) askı kayışı ve modoratörü var diyemi rakip olacak ;duello;

mod125sniper ın yeni tarz kundağı var.yeni nesil dürbün kızağı var,askı kayışı ondada var..tetikleri aynı,gücü fazla mod125 sniper ın..
    mod99 ahşap kundak.yaylılarda ahşap kundak her zaman daha avantajlıdır atış yaparken..plastik kundak dipçiğinin içi boş,yanağınızda sarsıntıyı hissedersiniz..mod99 un emniyeti daha şık,klasik hatsan emniyeti tipinden farklı,mod99da da yeni nesil tetik ve yeni nesil dürbün kızağı var..mod85deki eski düzen dürbün kızağı var.ana gövdeye açılmış 2 kanal..
    mod99 un 5.5mm kırdığı mesafede anca tiniletir şişeyi tabii oralara 4,5mm pelleti denk getirip düşürebilirseniz..
    aynı kundak benim mod85 de vardı ;) mod85x in aynısı tetiği değişmiş hali,

mod85x tıklayın..

Z-SATILMIŞTIR SATILIK HATSAN MOD85X(4.5mm)---OPTİMA 3-9X32---KILIF 110TL

tüfeğiniz hayırlı olsun güle güle kullanın :)

kurma kolu davası çözümü basit,kol içindeki metal demirin somununu gerdiriyorsun iş tamamdır..şayet kol gevşerse.
    son derece isabetli atışlar 50mt de.yaylı için oldukca güzel bir sonuç,bundan ötesini pcp küçültür ;kihhik,

airking malesef çok ağır bir tüfek.kurma zorluğu kullandıkca daha kolay hale bürünecektir..benim mod48 i kurmak çocuk işi ;kihhik,

şöyle bir kundak hayel ediyormuşsun gibi yazmışsın ;şrofls;. bak adam yattığı yerden kurup atıyor mod48 i,kundak şeklide tam sniper havası vermiş :thumbup:

hayırlı olsun güle güle kullan.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

air arms gibi cillop gibi tüfek varken.dünya çapında sayısız kullanıcısı varken.fiyatı adı geçen tüfek ile aynı konumda iken.

fazla düşünmeye gerek yok diye düşünmeden kendimi alamıyorum :)

bahseddiğiniz tüfeğin tüpünün içinde yarıklar tespit edilmiştir..ilk olarak burda paylaşılmıştı,forumun derinliklerinde bir yerde olacak,sonra aynı abimizin yine aynı marka tüfeğin tüpünü söktüğünü ve benzer hatayı gördüğünü diğer fordan hatırlıyor gibiyim g;$i
    mevcut stoklardaki tüfekler o günlerden kalma..

50mt ötesine geçmez isen 4.5mm de uyar..50mt sonrasıda olmaz diye birşey yok.lakin 4.5mm doğru dürüst pellet yok..100mt de eğlencelik şişe atışları yapabilirsin 4.5mm ile.ama 5.5mm hem daha etkili gider.hemde ağırlığından dolayı rüzgardan daha az etkilenir 4.5mm e göre...
    kısacası ülkemizde güç sınırlaması yok.5.5mm pellet atan tüfeklerin çoğu 100mt de şişeyi rahat patlatır..hal böyle iken fazla düşünmeye gerek yok derim şahsen..
    avrupa da güç sınırlaması olduğu için,4.5mm makul tercih dir onlara göre..

bahseddiğin x20 ile ben çok şişe kırdım 100mt de 4.5mm ile..x20 yi de mod99 uda piyasada marka yapan,orasını burasını açıp dağıtan ilk servis yapan benim...mod99 çıkana kadar kral o idi uygun hesaplı olanlar içinde.sayemde kaç stoger satıldı bilmiyorum.en çok ceremesinide ben çekmiştim.birini bedava verdim.diğerini 50tl ye verdim gitti...eski defterleri karıştırırsanız okursunuz..

paran varsa git diana al.hw97 al.aa yaylı al bir kere al.yıllarca kullan..bunlara yetişemiyorsan şahsi fikrim, alabileceğin en hesaplı, iyi perfonmans veren,sağlam,yakışıklıda (namlu kilidfi hariç 8o ) tüfek orjin mod99 5.5mm dir..gerisini gözüm görmüyor ^^
    haa bütçeyi artırırsan gözümün gördüğü çok daha kaliteli yaylıları saydım yukarıda.. g;$i

yavv bayağı uzun olmuş yazı ;kihhik,

belki fabrika hatası vardır,damak kıt tutuyordur.yayı sorunludur.hava kaçırma hadisesini tekrar tekrar dinlemeye çalış.namluyu kır pellet koymadan namluyu kapat,tüfeği aşağı yukarı kontrollü bir şekilde,2 elin ile salla bakalım.böyleykende namlu yerinden oynuyacakmı takip ett..

not: resimlerinizi imageshack üzerinden yükleyin..ve üye grişi yaparak yükleyin..

resim yüklediğin site geçici olarak bu desteği veriyor..2 3ay içinde resim silinir o site tarafından..

namlu açıkken tetik düşürürsen namluyu heder edersin.arkadaşınıza bunu iletin :)

anlatımınıza göre tüfek kurulu kalmış.sorun tetik mekanizmasına bağlı..
    böyle durumda şunu deneyin işe yarıyabilir..namlunun boş olduğuna bakın ve namluyu kapatın.

tüfeğin dipçiğini yere vurdurun,olmadı bir daha vurdurun.tekrar namlu kırıp kilitmenmesi için tetst edin.tetik düşürün.

bende var 9mm diğer evde çürümeye yüz tutulmuş vaziyette bekliyor,sapan ( kuş lastiği ) yap at daha etkili 8o

ha birde ateş ederken yüzüne sıçrıyan barut parçaları mevzusu var,,kör olmak istiyorsan karar senin,,

bu video yu dikkatlice izle ve uygula ;)

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

levrek avlarım ;grin; bu seferkiler farklı canlı yayın 8) ilkleri yaşatmakdan gurur duyuyoruz 8o
    böyle yazınca aklıma birşey geldi 8)

levrek 1:

levrek 2:

levrek 3:
    levreğin sahteye saldırdığı an ;grin;

afiyet olsun ;tacli#

bol bol pratik yapman lazım,tüfeğe alıştıkca bazı şeyleri nasıl yapman gerektiğinide anlarsın,

atış yaparken iyi konsantre olmalısın,tetiği düşüreceğin an ve düşürdükden sonraki zaman diliminde nefes alma işlemini keseceksin..pellet namlunun ağzından çıkana kadarki süreç..
    destekli atıyorsan tüfeğin ana gövdesini desteğe iyi oturtacaksınki,rahat tutasın.namluyu desteğe koyup atış yapma...

10mt den gez arpacık ile net görebileceğin bir hedef çiz,minik kare hedef çiz nohut büyüklüğünde olsun,içi boş olsun,çerçevesi kalın olsun,çerçeveyi kalın çizki,hedef noktan göz sulanmasında kaybolmasın,
    bu şekilde kendini geliştir derim,daha sonra dürbün faslına geçersin.

iyi sıfırlanmış bir dürbün ile 10mt den 10kuruşun içine topluyabilirsin 5atışı limitlerini zorlarsan,tabbi her zaman böyle olmaz bu,yaylı tüfek kullanıyorsun hata kabul etmez..