keskintrabznlu adlı kullanıcının mesajları

.a.rmerden bir kez alış veriş yaptım muşteri memnuniyeti konusunda güvenilirler ve ben bir ürünü geri gönderip yenisiyle degiştirdim hiç bir sıkıntı olmadı budan a.rmere teşekkür ediyorum ,

saygılar

deneyecegim bu gün çok teşekkür ederim saolun bende bunu ögrenmeye çalışıyorunm bi bakalım yapabilecekmiyim hayırlı atışlar saygılar

yanlız setuskur ayarıyla ilgili forumda birkaç konu açılmış olmasına karşın benim aradıgım yani resimli veya tam olarak anlaşılır şekilde yazılmış bi anlatım bulamadım nerden nasıl yapılr nerden yapılr kaç turda hız çok düşmeden 860 900civarları gibi hızlarda olabilir nasıl ayrlarım hala öğrenmiş degilim amacım hız çok düşmeden hem stabil hem fazala atış yapmak 8o bu pcp zor iş :P

diana biraz gamoya göre pahalıdır ancak sizi en iyi tatmin edecek yaylıdır bunu derkende o mesafelare yani 100 metrelere yaylı bi tüfekle çok iyi işler yapamazsınız ha ben atacam gurupmanla işim yokderseniz mod 125 olabilir ancak nereye attıgınızı bilemeye bilirsiniz ^^ saygılar

a.s bu forma yeni katıldıgınızı gördüm öncelikle hoş geldiniz ;tüfek konusuna gelince aradıgınız tüfegi kullanmış biri olarak isabeti hızı +kalıtesi çok çok iy olmammakla beraber orta yollu denebilecek bit r tüfektir haa yüz metrelerdegilde 60 70 metrelere kadar atışı zevkli ve güzeldir saygılar

güzel konu güzel çalışmalar işte bu hoşuma gidiyor bu forum sayesinde belki birbirini tanımayan belki hiç konuşmamaış insanlar yardımlaşa biliyor :thumbup:

aynen dedigin gibi kardeş hem zorda olan insanlar rahatlıyor hemde muhabbet oluyor güzel hoş bi iş :)

Teşekkür ederim evet setuskuru kurcalaman gerekiyor.aslında çok kolay.sadece kundağı söküyorsun.forumda biraz aratırsan bulabilirsin olması lazımdı :)
    bakım olayına gelince tüfek saçmalamaya başlayınca yapıyorum bakımını. :) oringleri de aynı şekilde. oring teminini pnomatikçilerden yapabilirsin.sanayiden.elindekileri götürürsün numuune olarak.yada forumda ölçüler vardı.onlara göre alabilirsin. :)

çok teşekkür ederim kardeşim zamanını ayırıp ugraştıgın için az çok bilgi sahibi oldum sayende :) kazasız belasız işler ve atışlar diliyorum

kardeşim çok güzel çalışma yapmışsın yanlız setuskuru biraz urcalamam gerekli galiba yanlız nasıl yapıldıgını bilmiyorum ve ayrıca bakımda yapmışsın ne sıklıkla yapılmalı ornglri degiştirimeli son bisoru nerden bulabilirim saygılar

hayırlı akşamlar kardeşim yeni aldım ve bu gün kullandıgım tüfeghim fabri ka ayrında dedigim gibi atıyor ama en azından seninki gibi bir stabilite yalkalayıp bi dolumda 35 40 tane pellet atabilmem için nasıl bi yol izlemem gerekli saygılar

ustalardan bilgi ve 180 bar dan 110 barakadar 2 şarjörden az fazla atabiliyorum böylemidir yoksa setuskur vidası denen vidayı ayarlamammı lazım öyleyse nasıl yapacagımı söylerseniz sevinirim saygılar

at44 wx lw ye yeni sahip olan ve daha bikaç şarjör pellet atan birisi olarak bu tüfegi kullanan arkadaşlara forumdaşlara bi kaç sorum olacak bunların başında tüfegi uzun süre kullanmadıgımız zaman tüpü kaç barda tutmalıyız yada ne yapmalıyız ve diger sorum oringleri ne sıklıkla degişmeli greslemelıyım + pompayıda şimdiden teşekkür ederim