Foto kapan nereden alabilirim?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • airgunturk.com/attachment/4366/

Bushnell 8MP Fotokapan
    Boyutu küçük – Marifeti Büyük
    Bushnell fotokapan avuç içine sığacak boyutlardadır. Ama boyutları sizi yanıltmasın, piyasadaki en gelişmiş ve en fazla özelliğe sahip ürünlerden birisidir. Dijital gece görüşü ve 3-5-8 MP’e kadar ful renkli resim kaydetme özelliğine sahiptir. (gerçek 5MP sensör, 3MP’e sıkıştırma ve 8MP’e kadar resim yakalama)
    Bir set AA pil ile 1 yıla kadar çalışır. Bir saniyeden az tetikleme süresine sahiptir.

Özellikler :

Gündüz / Gece otomatik sensor
    3-5-8MP çözünürlülük ayarı
    720X480 çözünürlülüge kadar Wide-Screen ( geniş ekran) video
    Tetikleme hızı : 1saniye. den az
    Tetikleme aralığı 0 saniye ile 60 dakikaya kadar.
    Çoklu resim modu, her bir tetikleme için 1-3 resim
    Video uzunluğu 1-60 saniye
    -20 derece ile 60 derece sıcaklıklarda çalışabilir.
    32 infrared gece görüş LED’leri 15m’ ye kadar etkili
    PIR Sensor ile 15m’ye kadar haret sensorleri.
    4-8 AA pille çalışır
    1 yılla kadar pil ömrü
    Ayarlanabilir bel kemeri
    16GB SD Kapasite (2GB SD kart dahil)
    Renkli Lcd Ekranlı

Domuz avcılığında kullanmak ve arazide güvenlik kamerası olarak kullanmak için bu aleti nasıl tedarik edebilirim

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

Nikkostirling marka olarak sonbahara doğru YataGun stoklarında olacak.

http://www.nikkostirling.com/Content/Trail%20Camera.htm

[Resim Engellendi: http://www.nikkostirling.com/Images/TC5101NA.Close.jpg] [Resim Engellendi: http://www.nikkostirling.com/Images/NSGC5000.jpg]

• Official Post

bu alet ne işe yarıyor?

Ormanda, evinizin bahçesinde, bir kuş yada başka bir canlının 1 yıl boyunca hareketlerini gözlemlemek, bir ağacın bir yıl boyunca hareketlerini (büyümesini gelişimini) gözlemlemek, evinizde yaşayan petlerinizin hareketlerini gözlemlemek gibi örnekleri çoğaltabiliriz, benim evimde Belgrad ormanlarının içinde olduğu ve ciddi sayılabilecek miktarda çeşitlilikte yaban yaşamı var, bahçemde bile bülbüller birbirleriyle şarkı yarışması yapıyorlar, bunların fotoğraflarını çekeceğim.

• Belki daha erken bir soru ama, yaklaşık kaç "Patagos" olacak fiyatı ???
    Bütçe ayırmaya başlayayım mı diye sordum da !!!!

S&W 686-6

• Ormanda, evinizin bahçesinde, bir kuş yada başka bir canlının 1 yıl boyunca hareketlerini gözlemlemek, bir ağacın bir yıl boyunca hareketlerini (büyümesini gelişimini) gözlemlemek, evinizde yaşayan petlerinizin hareketlerini gözlemlemek gibi örnekleri çoğaltabiliriz, benim evimde Belgrad ormanlarının içinde olduğu ve ciddi sayılabilecek miktarda çeşitlilikte yaban yaşamı var, bahçemde bile bülbüller birbirleriyle şarkı yarışması yapıyorlar, bunların fotoğraflarını çekeceğim.

teşekkürler

• vay be mustafa abi negüzel görmek izlemek isterdım.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Official Post

kaç "Patagos" olacak fiyatı ???

Abi fiyatı henüz belli değil.

• ben gordum mustafa abinin evini tam ormanın ıcınde cok guzel

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• bahçeme dadanan domuzları çekmek ve hangi saatlrde geldiğini bulmak içinkullanmak istiyorum. ayrıca sanırım normal makine olarakta kullanılıyor galiba. bir taşla iki kuş yani :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• İlahi Mustafa abi . Ben yazını okuduğumda domuzlar senin bahçeye ameleliğe geliyorda, işten kaytarıyorlarmı onu takip edeceksin zannettim ;lol;;lol;

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• İlahi Mustafa abi . Ben yazını okuduğumda domuzlar senin bahçeye ameleliğe geliyorda, işten kaytarıyorlarmı onu takip edeceksin zannettim ;lol;;lol;

valla işin açıkcası aslında amelelikte yapıyorlar . ;şrofls;. ama velakin damlama su hortumlarını koparmasalar pek fazla zararı yok

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Abi bizim burada da çok. Hep düşünürüm bunları eski kara sabana bağlayacan ne tarla sürerler.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• bu aletten bana acil lazım,
    eşoğlusu 2 dir sinirlerimi germeye başladı,

geçen gün evden işyerime ilerlerken, 60 70mt kala motor istop etti,az miktar benzin akıttı,baktım arızayı bulamayınca ustayı çağırdım, usta demesinmi senin benzin hava hortumunu çalmışlar :!:
    dedim vaayy çakal X(

aradan 3 gün geçti,bu gün yine aynı hareket ,hortumu yerinden çıkatmış X(
    bana böyle bir alet lazım,buldum buldum,yoksa çatıya çıkıp uzak dan gözetleme yapacağım,geldimi yapıştıracağım,

tek atışmı yoksa 3 lü atışmı yapayım millet ;izci; kayıt altına alayımmı bu durumu ne dersiniz ;şrofls;. iyi bir plan yapmam lazım,biraz snipercılık oynuyak çatıda ;#taban^l