HATSAN MOD99 22 CAL GÜÇ VE İSABETLİK TESTİ ( VİDEO )

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu arada sende bi site aç bunca tecrube daha da fazla insana aktarılsın g;$i

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• :him:s

kadir abi forumun paul capello susun resmen emeğine sağlık benim gibi havalı silahlara ilgi duyan bilgiye öğrenmeye aç insanlara yardımcı oluyorsun :thumbup:

ben o adını verdiğiniz şahsın bütün videolarını izledim ve çok ama çok özlemle türkçe bir çalışma yapılsa demişimdir kadir bey bunu yapmış ama aradaki fark bir tarafta sınırsız sponsorla çalışan biri bir tarafta kendi imkanları dogrultusunda hizmet sunun bir gönüllü türkiyede av bayileri yada silah üreticileri nedense bu konuda çok ama çok geride kalmayı tercih ediyorlen nedendir bilemem

• yukarıdaki inceleme ve yorumlar çok güzel. benim gibi havalı tüfeğe yeni merak salmış biri için çok değerli yorumlar. ama nalamadığım hatsan mod 70 80 90 v.b. seri tüfeklerin hepsinin namlu çıkış hızları ve güçleri, namlu uzunlukları aynı. fark ne hala anlamış değilim. mod 99 neden bu kadar çok tavsiye ediliyor..

• :him:s

ben o adını verdiğiniz şahsın bütün videolarını izledim ve çok ama çok özlemle türkçe bir çalışma yapılsa demişimdir kadir bey bunu yapmış ama aradaki fark bir tarafta sınırsız sponsorla çalışan biri bir tarafta kendi imkanları dogrultusunda hizmet sunun bir gönüllü türkiyede av bayileri yada silah üreticileri nedense bu konuda çok ama çok geride kalmayı tercih ediyorlen nedendir bilemem

aslında böyle olsa mininum zararla hobinin tadını çıkarırdık :) yanlız bu kezde rüşvet alıyor derlerdi g;$i
    ama şunu itiraf edeyim,hatsan markası adı altında sattırdığım tüfeğin sayısını hatırlamam mümkün deyil g;$i

bu güne kadar hatsan dan cıvata hediye görmedim, çoğu kişide beni hatsan ın adamı bilir,

takıldığım balıkçı sitesinde,bir marka sahte balığın reklamını yaptım diye,değerli bir ürün göndermişler ^^ daha çeketimizi çıkarmadan :P hatsan a kapak olsun

dip not: biz burda doğduk burda yetişdik,burdan bir yere gitmeyiz 8)

teşekkürler arkadaşlar

• Alıntı

yukarıdaki inceleme ve yorumlar çok güzel. benim gibi havalı tüfeğe yeni merak salmış biri için çok değerli yorumlar. ama nalamadığım hatsan mod 70 80 90 v.b. seri tüfeklerin hepsinin namlu çıkış hızları ve güçleri, namlu uzunlukları aynı. fark ne hala anlamış değilim. mod 99 neden bu kadar çok tavsiye ediliyor..

Bu başlık sayesinde. Bu işlerde imaj önemli bir faktör.