at44wx-10

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • iyi günler 3 hafta önce at44wx-10 aldım ilk aldığımda harikaydı 6 7 pellleti aynı deliğe atıyordum ama bu pazar bişey oldu her attığım başka tarafa gidiyor acaba pellettenmi kullandığım pellet gamo magnum

At44wx-10 + hill pompa
    hatsan optima 5.5mm
    hatsan mod 45
    s,;ss,;ss,;s

• Hangi mseafede Gamo magnum pelletleri 6-7 tanesini aynı deliğe soktuğunu bilmiyorum ama 10 m için bile çok iyi. Öncelikle bunun için seni tebrik ederim :)

Sorununu gelince, tahminen kullandığın pelletler çok kalıntı brakan pellet olduğundan namlunun içi kirlenmiştir. namlunun içini temizle. en basiti misinaya ip bağlayarak harbi çekerek temizlemek. Bir de tavsiyem var, magnum pelletlerin etekleri tırtıklı olduğundan namlu iç oringini zedelemiştir veya zedeleyebilir. mümkünse kontrol etmende fayda var.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• teşekkürler namlunun içi kirlenmiş olabilir gerçekten onu bir temizliyeyim

At44wx-10 + hill pompa
    hatsan optima 5.5mm
    hatsan mod 45
    s,;ss,;ss,;s

• valla temizledim ama pek bişey çıkmadı namluiçi oring ide deiştim azıcık zedelenmişti onuda deiştirdim acaba ilk kutu pellet kaliteli çıktı zaten bi kutu iyi çıktı dierlerinde öyle atışlar yapamadım

At44wx-10 + hill pompa
    hatsan optima 5.5mm
    hatsan mod 45
    s,;ss,;ss,;s

• Geriye bir tek Pelletlerin kalitesizliği kalıyor. FX, Jsb türü pelletler ile kullan. farkı göreceksin.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Tüfeğin namlusu gevşemiş olabilir, moderatör pulları isabet almış olabilir, hız stabilitesinde bozulma olmuş olabilir... Hatsan bu, her şey olabilir.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• hatsana karşı olan bu tavrınızı hatsan kullanıcılarına saygısızlık olarak algılıyorum lütfen bu tarz konuşmayın.Bu tarz hatsanı küçük gören konuşmalar yapmamalısınız forumda çoğu kişi hatsan tüfek kullanıyor.iyi günler

• Hatsan'ın tüketiciyi umursamaz tavrı ve kalite kontrolü kullanıcıya yaptırması saygısızlık olmuyor, bunu dile getirmek saygısızlık oluyor. :him:s

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• geçen gün bir forumda gördüm tek tek bütün ürünleri test yapıyorlardı.sanırım forumhavalisilahtaydı.araştırısanız göreceğinize eminim.iyi günler

• Üretim tamamlandıktan sonra silahla iki üç atış yapıp "Usta bu çalışıyor" deyip paketlemek kalite kontrol olmuyor. Bu şekilde kontrol yapıldığı için silahların önemli bir kısmı arıza verip tekrar fabrika yollarına düşüyor.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• lütfen orayı incelemeden cevap yazmayın.

• ya neyse ne (koyun can derdinde kasapta et) :D

At44wx-10 + hill pompa
    hatsan optima 5.5mm
    hatsan mod 45
    s,;ss,;ss,;s

• geçen gün bir forumda gördüm tek tek bütün ürünleri test yapıyorlardı.sanırım forumhavalisilahtaydı.araştırısanız göreceğinize eminim.iyi günler

filmlerde de "hep iyiler kazanıyor" ama gerçekler öyle değil.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• artık söylücek söz yok adamlar orada göstermişler daha ne yapılsın canlı yayın falan mı ;şrofls;.

• hatsana karşı olan bu tavrınızı hatsan kullanıcılarına saygısızlık olarak algılıyorum lütfen bu tarz konuşmayın.Bu tarz hatsanı küçük gören konuşmalar yapmamalısınız forumda çoğu kişi hatsan tüfek kullanıyor.iyi günler

Hatsan'a karşı olan tavrımla Hatsan kullanıcıların nasıl bir alakası var? Hatsan silaları siz mi üretiyorsunuz yoksa bütüm milletçe hep beraber mi üretiyoruz?

Hatsan'a yaptığım eleştiriler sadece Hatsan içindir. Çevreme Hatsan almayın derim ama kimseyi asla Hatsan aldığı için küçümsemem. Bilakis Hatsan ile sorun yaşayan tanaıdıklarıma arkadaşlarıma da elimden geldiğince yardım etmeye, onları silahlarını servise yollama mecburiyetinden kurtarmaya çalışırım.

Hatsan kullanıcısıysanız Hatsan'a benden çok eleştiri yöneltmeniz gerekir. Hatsan'ın gelişmesini benden çok istemeniz gerekir ama nedense benim gibi eleştiri yapamları Hatsan'ı aşağılıyor, Hatsan'ın gelişmesini istemiyormuş gibi algılıyorsunuz.

Hatsan benim gibi eleştirilerde bulunan müşterilerin sadece onda birini dinlemiş olsaydı, dinlediği eleştirilerin de onda birini üretim yöntemlerini şekillendirmede kullanmış olsaydı şimdi aynı maliyete çok daha kaliteli silahlar üretiyor olurdu.

Doğan'la Şahin'lei Renault 12'yle Toros'la diye dalga geçmeyenimiz var mıdır? Şahin alanlarla mı dalga geçmiş mi oluyoruz? Peugeot J9 at taşımak için yapılmış bir arab mesela ama milletçe servislerde çoğumuz hergün biniyoruz bu araçlara. Aracın kötü olduğunu, asli amacının insan taşımak olmadığını söylediğimiz vakit aracı eleştirmiş mi oluyoruz yoksa içindekilere at mı demiş oluyoruz?

Yukarıda yazdığım problemlerin her biri ile ben bizzat karşılaştım AT-44'te. Yani dalga geçmek için yazmadım. Fakat Hatsan fanatikleri ben ve benim gibileri yalan söylüyor sandığı için size yazdıklarım aşağılamak gibi geliyor. Kimseyi aşağılamıyorum, yazdıklarım gerçekler. Bu gerçekler size aşağılık geliyorsa üzgünüm ama gerçekler böyle.

Webley Raider 10 .22

• Hatsan'a yaptığım eleştiriler sadece Hatsan içindir. Çevreme Hatsan almayın derim ama kimseyi asla Hatsan aldığı için küçümsemem. Bilakis Hatsan ile sorun yaşayan tanaıdıklarıma arkadaşlarıma da elimden geldiğince yardım etmeye, onları silahlarını servise yollama mecburiyetinden kurtarmaya çalışırım.

Evren, ağzına sağlık, yine kocaman bir boy açıklama ve yine Hatsan için dil dökmüşsün. Bu arada benim Hatsan'ın 3 kuruş maliyetle daha kaliteli koyamadığı kundaktaki bir vidasını gevşetemiyorum.(dün içine ettim sayılır.) Servise göndermeden, yarın gelirsen elinden öptüreceğim keratayı ;kihhik,

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Bahsi geçen video'yu izlemedim ama her silahın tek tek kalite kontrolden geçmiş hali buysa bence Hatsan kalite kontrol ekibini derhal değiştirmelidir.Çok yazıldı çizildi ama Hatsan pcp alındığı taktirde, anlayan birine daha silahı kullanmadan söktürüp orasına burasına baktırmak gerekliliği çok sinir bozucu.İthal alternatif markalar geldiğinde bunlarla rekabet edebilmek için ürün gamına bu markalarla başedebilecek daha iyi silahlar eklemek yerine fiyat rekabeti ile ithal malların gelmesini durdurmaya çalışmak bana pek doğru gelmiyor.Yerli üretim yapan firmalarımızı korumak ve teşvik etmek güzeldir ama tekel haline gelmeleri tüketiciye zarar verir.Tekel olan firma ar-ge'ye kuruş para ayırmaz.Türkiye'nin en büyük topluluğunun ithalat yasak olduğu zamanlarda yaptığı çamaşır makinelerini benim gibi yaşı yetenler bilirler.Annemin makine sıkmaya geçtiğinde banyonun içinde yürümeye başlaması nedeniyle rahmetli babamı çağırmasını hala hatırlıyorum.Daha sonra ithal malların yurda girmesiyle bu grup kalite kontrol ve ar-ge mantığını tamamen değiştirerek dev markalar ile rekabet edebilecek ürünler yapmaya başladı ve şu anda tüm dünyaya kaliteli ürün satıyor.Bizlerde gönül rahatlığı ile ithal ürün yerine bu markayı tercih ediyoruz.Sonuç olarak eminim ki Hatsan'da kısa süre içinde bu değişimi yaşayacak ve hepimizin beklediği silahları üretecektir.

FİLİNTALAR GRUBU

• size başka birşey söylemeye gereği duymuyorum sadece ben ne hatsan ne at44 fanatiğiyim sadece kullanıcısıyım.ve iki tane tüfek aldım ikiside sorunsuz bir tane arkadaşım aldı o da sorunsuz.o kadar iyi akşamlar diliyorum.

• Annemin makine sıkmaya geçtiğinde banyonun içinde yürümeye başlaması nedeniyle rahmetli babamı çağırmasını hala hatırlıyorum.Daha sonra ithal malların yurda girmesiyle bu grup kalite kontrol ve ar-ge mantığını tamamen değiştirerek dev markalar ile rekabet edebilecek ürünler yapmaya başladı ve şu anda tüm dünyaya kaliteli ürün satıyor.

Efsanevi TOÇ! ;kihhik,

Bir de konunu şu yanı var. Hatsan ürünlerinde yaşanan sorunların üçte biri bugün örneğin Arçelik ya da ne bileyim Vestel'de, Beko'da yaşansa yerin dibine sokarız firmayı.

Webley Raider 10 .22

• Sanırım bize düşende aklımız yettiği , dilimiz döndüğünce kalitenin artması için fikir ve eleştirileri yazıp çizmek.Şunu özellikle belirtmeliyim ki , bu eleştirileri Hatsan kullanıcılarının yapması çok daha önemlidir.Olayı anlamsız bir milliyetçiliğe getirip yaslamak kabul edilemez.Hele, tekel olma yönünde bu camia içindeki hatırı sayılır kişileri kullanarak çatlak sesleri susturmak hiç kabul edilemez.

FİLİNTALAR GRUBU