vurulmayan şişe :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu sabah bende atışa gittim,havamı aldım geldim ;şrofls;. kaç zamandır atışa gidemiyorum,bula bula bu günü buldu rüzgar :wacko: hava kapalı,reddot ile 107 ve 137 metredeki şişeyi zor görebiliyordum :wacko: ,şişeyide diktiğim yer aşağıda kalmasınmı ,birtane şişeyi de yere koyduğum şişenin üstüne koydum,sezinlenmişim işte 8o , yinede sinirlerim gerilmeye başladı :( ,zaten zamanım çok kısıtlı idi,üstüne üstelik reddot un ayarı yapılmamıştı,hedef kağıtını asacak bir yer yok,bocaladım durdum iyi kötü az bucuk ayar çektim,yine olmadı,bu kezde pellet in şişenin neresin den geçip gidiyor onu göremiyordum reddot dan, ama şişeleri vuramadım ;şrofls;. 10 15 atışlık çekim yapmışım,kamera biraz daha net açıdan çekim yaptığı için,şimdi izledim,keşke yağ tenekesi getirip grupman yapsaymışım,her atışım aynı yere vuruyor ;şrofls;.

teneke olsaydı iyi kötü denk getirir,2ci atışımda yine aynı noktaya nişan alıp vururdum,red dot u tam bir ayarlıyamadım kağıt üzerinde,asacak yer bulamayınca bu günkü arazi atışım yan gelip yattı
    en kısa zaman da yine çıkacağım araziye,bu sefer dürbün takacağım,pellet in düştüğü açı aralıyığını daha net göreyimki,duruma göre 5 6 clik çevirme ile düzgün hizalamayı yapabileyim

,geyik olsun biraz hep vurduğumuzu deyil biraz da vurmadıklarımızın görüntülerini piyasaya sürelim

aaaşam olsada yatsak yavv ,5 saatlik uyku çekip araziye indim,9 da dükkan aç gece 1 e kadar beklenirmi şimdi

pellet in düştüğü nokta en az 120 metre,arkadaki şişe 137 metre bana,video da çok yakın gözüktüğüne bakmayın :rolleyes:

her ne kadar şişeyi vuramasam da ;şrofls;. aynı kareye 1.36 saniyede 6 pellet göndermişim dedimya reddot ayarsız :)

bu arada mod99 un isabetlimi değilmi düşüncesi ni ortadan kaldırmış bulunuyoruz :thumbup:

hafta içi yeni bir video çekeceğim,o zamana kadar gösterimde olacak,sonra video yu kaldıracağım ;confused;

saygılarımla

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• vurulmasada güzel bir gün gecirmiş oldun :thumbup: ben de 15-20 metre mesafeyle yetinmek zorunda kaldım bugun:) malum istanbul burası

• Kadir gerçekten güzel atışlar. Dediğin gibi tenekeye grup yapsan daha güzel olacakmış.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• istanbul gibi yerde atışa gitmek başlı başına bi dert,ben 4 ay zor dayandım orda ;şrofls;.

sen bi de bana sor Adanaya gideceğim günü 4 gözle bekliyorum...

• şişeleri kıraramaman üzücü ama pelletlerin aynı yere düşmesi sevindirici kadir abi ;şrofls;.

• ben artık 140 mt den aşağısını denemem,dürbünü takınca ;şrofls;. kıramaz ise geriye çekeriz ;şrofls;.

• Şerbetli o şişeler, Fx'le bile vurulmazlar. :)

• fx ile o şişe nin kırıntılarını dahi vurabilirim ;grin; mesafe yine 100mt idi, ilk fx glad lı videom da kırdığım şarap şişenin boğaz kısmına 3 atışım vardı,kıymık kıymık olmuştu şişenin boğaz kısmı ;kihhik,

dürbün takayım 2 taşı bir taşla vuracağım ;şrofls;.

• Şakaydı zaten hocam. :) Stoeger ile uzun mesafe atışını seyretmiştim, Fx ile o mesafeden sigara dalı bile vurulması çok zor olmasa gerek. :) Torpedo 155 ile 35 mt'den sigarayı vurduysam bunu beklerim Fx'ten. :)