at44 long tüpünü normal 44wx10 da deneyen yokmu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Demek ki yok...

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• arkadaşlar hala bu sorunun cevabı yokmu?

Mustafa Selam,

Ben deneyip haber verecektim sana ama bir türlü fırsat bulamadım. Bir arkadaşım denemiş oluyormuş,hatta atışa giderken pompa vs. taşımamak için iki adet long tüpü götürüyormuş yanında.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• yanı bire bir oluyor.tüp siparişi vermeyi düşünüuyorum.oyüzden bu konuyu actım.uzun zamandır birisi ben denedim diye bir acıklama yapan olmadı.teşekkür ederim

• atış adedi ne kadar değişiyor long tüple acaba deneyen oldu mu?

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• bu sabah ben denedim eğer yanlış hatırlamıyorsam 65 yanlış hatırlıyorsam 55 atış yapıyor.. ayrıca iki tüp değiştirme işini tavsiye etmem sabit kalsa daha randuman alırsın.

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• sabit kullanıyorum zaten yedek tüple değişim zor geliyor. 65 atım çok iyi. Namlu kısa kalması sorununa moderatörlü yarım namlu ceketi çok güzel duruyor. fotoları ekleyecem ama bilgisayarda sorun var sanırım yükleyemedim.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• moderatoru ona nasıl uydurursun bilmem ama bir tavsiyem daha namlu tutucuları namluya tam orantılı kalması için kendi imkanlarınla bir şeyler yap bunu yapabilirisen 50 m.de tek delik olmasada 1 cm yaparsın.
    hatsan için müthiş bir grupmandır bu... sana kolay gelsin

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup: