12 Haziran 2010 gel etme eyleme , güvenlikten ödün verme buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ıııı şeyyyy tarihide 12 haziran ;şrofls;.

ilk sınavında başarısız oldun çekirge. bu başlık birazdan kendi kendini imha edicekkk ;şrofls;.

tarihsiz buluşma başlığımı açılırrr s;,ss,;s£tabanxalı$:pinch:;tufey#

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• parmaklarım titriyordu yazarken adeta bir yavru saksağan gibi pır pır ediyordu kalbim. heyecan işte ;)

S410

• Alper, hani sen bana geçen cumartesi bişeyler demiştin ya... :)

Arabayı tekrar çakmazsak ben katılırım... :wacko:

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Yarın G.Ayıntepe yola çıkacaz, 3 gün ordayız, müsabaka var yine ve c.tesi günlerine denk gelince canım sıkılıyor valla:( Yine gelemicem arkadaşlar, Şimdien kazasız belasız ve keyifli isabetli atışlar. Unutmadan; Cem abi Dikkatli ol araç kullanırken :) Atış yapacam diye heyecandan çarpa çarpa geliyon ya :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Cem abi Dikkatli ol araç kullanırken Atış yapacam diye heyecandan çarpa çarpa geliyon ya

geliyo şimdi ok saplanacak valla.

S410

• geliyo şimdi ok saplanacak valla.

hahahahaha... bak nası biliyosun... Aykutta hep der "lan benim hiç akıllı arkadaşım olmayacak mı?" diye, sanki kendi deli değilmiş gibi :)

Aloooo, Erdiiiinç... Ben kaşınma dedikçe sen abartıyorsun... Bak bi ilenirim, sonuncu bile olamazsın :D

Sana iyi yolculuklar, iyi atışlar, extra başarılar kardeşim... Su gibi git gel inşallah...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Başlıktan dolayı bu buluşmaya katılmayı düşünmüyorum. Cumartesi sabah/öğlen saatlerinde yağış yok; hava az bulutlu olacak.

Herkese keyifli, ateşli tarafa güvenlikli ve dikkatli günler dilerim.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• hatsan dolum ucu lazım yarına acil bir tanıdığa vermem lazım elinde fazla olan varsa bi kaç gün sonra geri vericem

S410

• parmaklarım titriyordu yazarken adeta bir yavru saksağan gibi pır pır ediyordu kalbim. heyecan işte ;)

Bi yivli silah olsa napıcaksınız bakalım???Allah biliyor da vermiyor.Bursa'da olsanız Winchester ile gerçek kurşun attırırdım.Neyse sadece latife alınmak yok.Bazen zaman geliyor,hatta bi yaştan sonra diyeyim daha fazla güç ve performans istiyor insan.Yivli tüfeğin inanılmaz gücü gibi.Saygılarımla. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

• sauer 202 30.06 ile epey bi miktar atma şansım olmuştu. schwenk montaj ve swarovski dürbün ü de vardı. ama sorarsanız çok anlarmısın diye yivsiz tüfekler kadar deneyimim yok. g;$i

S410

• Allah biliyor da vermiyor

ben kendimi biliyorumda uzun zamandır memeli hayvanlara tetik çekmiyorum.kuşlarada yivli sert geliyor biraz ,kanatıyor .. yoksa allah vermediği için değil.

S410

• Ben de en güvenlisinin buluşmaya gelmemek olduğundan buluşmaya katılamıyorum.

Daha doğrusu benim büyük oğlanın yılsonu gösterisi var.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Herkese iyi forumlar .Forumu uzun zamndır takip etmekteyim.Ben daha ziyade karanlık taraftan aydınlık tarafa geçmeye uğraşmaktayım ateşli yivsiz ,ve yaylı tüfeğim var ama pcp için halen beklemedeyim.Merak ettiğim acaba ankara team in haftalık buluşmalarında ateşli atışları yapıyor musunuz?Buluşmaya katılan arkadaşlar ateşli tüfeklerini getiriyorlar mı? yer uygun mu? Ben de katılsam olur mu:))

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• katıl katıl .ankara team in gönlü geniştir herkesi bağrına basar . ateş derecesi ne olursa olsun :wel:co:m

S410

• AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam