fx glad ile 21.45 grain norica ban ve apache 13.42 grain chrony ve grupman testi,desteksiz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar bu gün bayağı yoğun idim,çekimlere başlayınca adeta müşteri yağdı dükkana 8o 2 taşı bir ara da hakliyem dedim,alel acele bu grupman çıktı desteksiz,çekim bitti en az 20 dakika kimse gelmedi yok böyle birşey X(
    her 2 pelletde kısa mesafe de gayet isabetli,uzun mesafeyi araziye çıkınca deniyeceğim,

fx glad da sorunsuz iş görüyor,zor girme gibi olasılığı yok,pelletlerin kuyruk kısımlarında böyle ufak ufak ezikler çıkıyor var yani,pek bir sorun teşkil etmiyeceğini düşünüyorum,ban pellet ile ben 750 fps anca atar diyordum 888 fps yi gördü yehoo.gif

saygılar

link:

http://www.dailymotion.com/vid…oryca-ban-and-apach_sport

• kadir güzel bir paylaşım. norıca ların tahribat gücü nasıl ilk 50 metrede ? 21 grainlik olanı. ayrıca nerede satılıyor ?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• abi henüz deniyemedim,21,45 grain pelleti bu hızlarda attığına göre fx,50mt de iyi tahribat verir diye düşünüyorum abi :)

fiyatı ucuz abi,3.90 kuruş 100 lük paketi,eteklerinde ufak defek yamulmalar var,ama dert etmiyorum ben,sonuçda pellet nişan aldığım yere gidiyormu gidiyor ;kihhik,

ar mer de, ve V eli abi de var abi,gariban ın ağır pelleti ;kihhik,

• tesekkürler paylasımın ıcın. norıkanın 21 grain mermılerı nasıl yanı ezık büzük cokmu yoksa genelde saglam güzel palletlermi.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• pellet eteklerinde hafif ezikli olanları var,100 pellet in 30 unda eteği ezik çıkabilir saymıya kalkarsak,kutunun tabanında ve üstünde singer yok,eğilmesinin sebeblerinden bir taneside bu sanırım,

• hatsan torpedo lar 15 tl. bu ise 4 tl 8| norica çokmu bundan kalitesiz yada hatsan çokmu kaliteli anlayamadım ;tacli#

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• norica 100 adetlik kutu. 500 tanesi 20tl yapıyor.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Kadir eline sağlık.
    bir şey dikkatimi çekti pron crono 13,42 grain pelletle 1000 küsürlerde gözüküyor.
    13,42 grain pelleti namlu ucu crona ile ölçtün mü hiç.
    namlu ucu crona niye eksik ölçüyor anlamadım.
    benim fx de 13,42 grain pelleti 1000 küsürlerde atıyor
    16 grainide 930-940 larda

• abi hatsan jsb ye yaptırıyor,

böyle olanlarıda çıkıyor eteği ezik olanlarıda,

[Resim Engellendi: http://img821.imageshack.us/img821/8069/img1035v1024x768.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Mehmet abi o namlu ucuna takılan chronyi paket yaptım gönderdim, abi fx 16 grain pellet i başlangıçda 970 fps ile atıyor glad,980 fps yi de görüyor bazen,

• 21.45 grain norica ban siparişini ben de verdim 2 gün önce, enteresan fikirlerim var bu pellet için. Önce şu kundağı bitirelim de...

Evanix Windy City .22 Leapers UTG 3-9X40 TF2
    Байкал ИЖ-53М .177 Leapers UTG 4x32
    Darne (Saint Etienne) 12ga.