Evanix S10 Bolt Action hakkında bilgi istiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar pcp ye geçmek istiyorum ve şu an ortalama 1000 tl verebilirim.

Sizlerden kullanan arkadaşlar varsa Evanix S10 Bolt Action hakkında detaylı bilgi rica ediyorum.
    Örnek: nokta atışı menzili, atış istikrarı, namlu çıkış hızı, pompa ile dolum zorluğu-kolaylığı vb.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben Senin Her Zaman Aradığın Ama Asla Bulamayacağın Kimseyim...!

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    DAISY POWERLINE 617x Laser pointer (BBs-PELLET)
    GAMO CFX ROYAL 4.5 - 3-9X40 GAMO Sporter
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32
    CROSMAN NIGHTSTLAKER 4.5 - 3-9x40 Nikula AEO-
    DAISY (PUMP) 4.5 (BBs-PELLET) Daisy Red dot
    BLOW CRAZY FULL OTOMATİK (MP5-AKREP Kurusıkı) s;,s

• arama kısmına "evanix" yazıp aratın öncelikle, 700 küsür konu çıkıyor, onları okuyun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• önce dediğiniz gibi yaptım sonra mustafa serdar beye sordum burada konu açmamın uygun olacağını söyledi.

ben birebir kullanandan tavsiye ve öneri almak istediğimden konu açtım. X]#+,

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• daha güzel bi dille anlatmış olsan kalbim kırılmazdı sayın raptorx. X(

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• Mustafa Serdar beyin konu açmayı tavsiye etmesi forum konsepti açısından bu tip yardımlaşmaların özel mesaj yoluyla gerçekleştirilmesinin sakıncalı olmasından kaynaklanıyor. Bunun gibi konuları özel mesaj yoluyla tartışacak ve tecrübelerimizi özel mesaj yoluyla aktaracaksak forumun ne anlamı var değil mi?

RaptorX de aynı konuların daha önce özel mesaj yerine forumda konu açılarak tartışılmış ve paylaşılmış olduğunu söylüyor. Bahsettiği konularda yığınlarla kullanıcı yorumu da, başka silahlarla kıyaslaması da mevcut. Aradığınız cevapların bir hayli fazlası zaten geçmiş konularda var. Aynı sorular her seferinde tekrar cevaplanacaksa eski yazılanları saklamanın bir anlamı olmazdı, forum yerine chat odaları kurulurdu.

S10 pek tanıdığım bir silah değil. O yüzden yorum yapmayarak ben de eski konuları araştırmanızı önereceğim.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bu ne arkadas yaa adam bi bilgi istedi pişman ettiniz.... bilgi isteyen kişi mutlaka bakmıştır eski konulara.

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• bu ne arkadas yaa adam bi bilgi istedi pişman ettiniz.... bilgi isteyen kişi mutlaka bakmıştır eski konulara.

Teşekkürler arkadaşım. Dediğin gibi önce araştırdım forumda sonra yazdım, çünkü birebir kullanan biri yardım eder diye düşündüm. Benimde kardeşimle forum sitem var, yönetiyorum, kuralları biliyorum ve bir şey öğrenmek isteyene hiç böyle yapmadım (konubank.com (softwarebomb) ). Ama eyvallah önemli değil.

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• Official Post

Bence gerginliğe hiç gerek yok, yönetici arkadaşların dediği gibi oldukça fazla işlenmiş bu konu, örneğin : PCP blizzard s10-aa s410

Ama bu paylaşımlar eski, belki geçen zaman içerisinde yeni yeni fikirleri olan S10 sahipleri vardır ve bir kaç kelam yazacaklardır.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Bolta göre sideleveri daha kullanışlı.

• çok teşekkürler sayın Mustafa SERDAR

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• .... bilgi isteyen kişi mutlaka bakmıştır eski konulara.

nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz ki?

daha güzel bi dille anlatmış olsan kalbim kırılmazdı sayın raptorx. X(

kusura bakmayın ama sizde çok kolay kırılıyormuşsunuz, böyle olduğu için bende çok kırıldım şimdi.

.

ankarateam.png

• özür dilerim raptorx

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• Alıntı sahibi "rasist"
    .... bilgi isteyen kişi mutlaka bakmıştır eski konulara.

nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz ki?

forumlara giren insanlar az çok forum kurallarını billirler... hiç bilmeyen biri de gidip google arama yapar ( herkesin yaptığı gibi ) ... ama taminkar bi bilgiye ulaşamazsa da gelir konuyu açar...hem eski konulara yönlendirmek bana pek doğru gelmiyor. zaman içerisinde fikirler değişebilir . güncel bilgiye ulaşmak isteyen arkadaslar konu açacaktır elbet....

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• Kardeş merhaba, eğer adanada gördüğüm evanix s10 için soruyorsan o tüfek güzel bir biçimde tamir edilmiş bayağı bir inceledim ama deneme şansın varsa dene al derim. Fiyat olarak çok uygun bende çok düşündüm almak için karar veremedim ... Bu arada Adana da pcp kullanan arkadaşlar çoğalıyor tanışmak ve buluşma düzenlemek dileğiyle agt

sniper
    hatsan at44-10 lw + tasko 4-14x50 aoe ;tufey#
    rownix 12cal 71+slug namllu otomatik +;tuftabV#
    kral .22cal havalı
    sualtı:
    deepro marka ahşap zıpkın 107cm 16x18 çift lastikli omer excalibur kabza :thumbup:
    apnea marka 75 lik power point
    yılmaz marka 75 lik sniper

• Kardeş merhaba, eğer adanada gördüğüm evanix s10 için soruyorsan o tüfek güzel bir biçimde tamir edilmiş bayağı bir inceledim ama deneme şansın varsa dene al derim. Fiyat olarak çok uygun bende çok düşündüm almak için karar veremedim ... Bu arada Adana da pcp kullanan arkadaşlar çoğalıyor tanışmak ve buluşma düzenlemek dileğiyle agt

aynen öyle dostum tavsiyene uyup bir inceleyeeğim. kundak çatlamış kargoda daha sonra tamir edilmiş öyle yazıyor. ama şu an öncelik temiz bir T12 de bekliyorum bakalım.

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• forumlara giren insanlar az çok forum kurallarını billirler... hiç bilmeyen biri de gidip google arama yapar ( herkesin yaptığı gibi ) ... ama taminkar bi bilgiye ulaşamazsa da gelir konuyu açar...hem eski konulara yönlendirmek bana pek doğru gelmiyor. zaman içerisinde fikirler değişebilir . güncel bilgiye ulaşmak isteyen arkadaslar konu açacaktır elbet....

hak vermeden edemeyeceğim. saygılar rasist. :D

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• forumlara giren insanlar az çok forum kurallarını billirler... hiç bilmeyen biri de gidip google arama yapar ( herkesin yaptığı gibi ) ... ama taminkar bi bilgiye ulaşamazsa da gelir konuyu açar...hem eski konulara yönlendirmek bana pek doğru gelmiyor. zaman içerisinde fikirler değişebilir . güncel bilgiye ulaşmak isteyen arkadaslar konu açacaktır elbet....

"az çok forum kurallarını " bildiklerini farz etmek size bu kadar kesin fikir sahibi olma imkanı tanımaz . "az çok bilir" belki ama "arama" az veya hiç bilmediği birşey olup bunu yapmamış olabilir. Ben bu konu başlığını görünce arama yaptırıp 700 küsür konu bulmuştum, bu nedenle sorularının cevaplarını bulabileceğini düşündüm. ikincisi eski forum üyeleri "az çok" bilirler ancak "karanlık" yeni bir üye. zaten "hiç okumuyorsun, ara bak bulamıyorsan başlık aç" gibi kesin bir üsluplada yazmamıştım. Çünkü siz nasıl "arama yaptığını farz ettiyseniz" bende arama yapmadığını farzetmiştim.

hak vermeden edemeyeceğim. saygılar rasist. :D

ben ise yukarda yazdığım nedenlerle hem size hem rasist'e bu konuda hak veremiyorum malesef.

.

ankarateam.png

• aynen öyle dostum tavsiyene uyup bir inceleyeeğim. kundak çatlamış kargoda daha sonra tamir edilmiş öyle yazıyor. ama şu an öncelik temiz bir T12 de bekliyorum bakalım.

o tüfeğin namlusunun eğrilmiş ve tamir görmüş olduğunu da duymuştum...tabi uydurma da olabilir...kesin bilmiyorum...

• o zaman en iyisi buradan 2. el bir t12 almak agt

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• Arkadaşlar neyse tartışmayalım artık. Hepinize saygı ve sevgilerimle. agt

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32