star huglu mu torun sistemli kral mı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hiç sahaya çıkmamış ve bayide duvarda asılı olan bi tüfek nasıl olur da oksitlenir?yada şöyle diyim bi tüpeğin namlusunun içi oksitlenirmi?

gördüğün şey oksitlenme olmayabilir . üretim sonrası normalde silahlar ile deneme atışı yapılır. gördüğün barut -kir kalıntısı olabilir. ateşli silahların namlu içi genelde krom kaplıdır. ( perazzi gibi kromsuz markalarda var) krom namlu içini korur ve kullanıcıya kolaylık sağlar. kromsuz tüfekte deli gibi silahı sürekli eline alıp 1-2 sefer harbilemen lazım en azından gün aşırı. kirli bırakmaman , heleki yağmur su vs inanamazsın .sabah ıslansa tüfeğin akşam eve geldiğinde karıncalanma görürsün.

S410

• hımm haklısın abi ışık yetersizdi parmağimi sokum baktım pas gibi gelmişti bana senin dediğin daha mantıklı geldi şimdi ama ayıp yinede öyle pis pis konurmu tüfek rafa :whistling:

• Aldım ATA,
    Ata ata, 24 gramıda atar bu kerata.
    Hala atmadım bir kenara,
    Dağişmem yata,kata ,glada :)
    İyi ki varsın ATA

*** Alper; bu nağmelere, AtaArms banada hediye skeet tüfeği gönderir mi ? ;şrofls;.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• zor biraz 2 tane hediye tüfek vardı ikiside bana geldi ;kihhik,

atanın skeet tüfeği yok bu arada. :whistling:

S410

• Celal Abi, hem trap hemde skeet tüfeğini haziran itibari ile piyasaya sürmüş. Bursa'da da sergilemişler Alper Can.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png