Webley Raider Tekli Tuhaf Ses Sorunsalı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hepinize yeterim uleyn! ;kihhik,;kihhik,;şrofls;.;şrofls;.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Evren hocam benim proje ne olucak 2 kilo demir 1 kilo amuminyum yarım kilo polüretan getirsem yaparmıyık tüfeği :him:s
    keşke bukadar kolay olsa dimi ya accık ondan accık bundan al sana roket atar f;s;s

• Erdinç arkadaşımıza tebrikler.

"Evlilik kuşatma altında bir kale gibidir: dışardakiler içeri girmek ister; içerdekiler dışarı çıkmak"... ½bay£bay`;½bay£bay`;

S&W 686-6

• Çok teşekkürler arkadaşlar, Bu arada Evren ; evde tüp bitti ;şrofls;. ½bay£bay`;

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Bu arada Evren ; evde tüp bitti ;şrofls;. ½bay£bay`;

Nedir yani, "Çok gaza geldin, fazla gazını alayım" mı demek istiyorsun? ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;kihhik,;kihhik,;kihhik,

Webley Raider 10 .22

• Sonucu yazmamışsınız. Valften çıkan bırrt sesi düzeldi mi artık? Merak ettim...

• Valfte yaptığımız onarımla ufak değişiklik ve yüksek güçlü bir çekiç yayı ile düzeldi. Fakat bu sefer de sanırım güç çok fazla yükseldi. 190Bar'dan 20 atışta 100Bar'a düşmeye başladı silah. Kronograf yardımıyla yapacağımız bir kaç deneme ardından ortadan tamamen kaldırabileceğimizi sanıyorum.

Webley Raider 10 .22

• Sonuç ne oldu?

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• erdinç mutluluklar dilerim kardeşim .

evren sana gelince imalat gitar son aşamada elektrik devresi kaldı artık onada bir el atarsın

sevgiler

ha bu arada "evlilik bir hapishane , karın gardiyan yüzükte parangan " ona gör erdinç

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• valf'ın içerisinde ki yay'ı sertleştirmek te bir nebze"bırrttt"lama sesini azaltmaya yardımcı olacaktır ama bu silahlarda atış istikrarını bozmadan sesi kesmek çok zor görünüyor

• sayın ARHAVİLİ08 WEBLEYRAİDER TEKLİ(177CAL) 4.5 kullanıyorsunuz 4.5 cal silahı 5.5 cal göre biraz kıyaslayabilirmisiniz pcp silahlarda 4.5 kullanıp yorum yazan hiç olmadı çok merak ediyorum 4.5 pcp silahları saygılar

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• sayın ARHAVİLİ08 WEBLEYRAİDER TEKLİ(177CAL) 4.5 kullanıyorsunuz 4.5 cal silahı 5.5 cal göre biraz kıyaslayabilirmisiniz pcp silahlarda 4.5 kullanıp yorum yazan hiç olmadı çok merak ediyorum 4.5 pcp silahları saygılar

sayın ydrm selamlar..
    öncelikle kalibre seçimi amaca uygun olarak yapılmalıdır.benim 22cal ewa almamda ki amacım uzun mesafe atışları yapmaktı,bunu da büyük bir zevkle yapıyorum fırsat buldukça.webley almamın amacı da kısa mesafe (50-60m) atışları yapmak.çünkü ewa gibi güçlü bir silahla kısa mesafe atışları yapmak bir noktadan sonra bana keyif vermemeye başladı.iki silah arasında bariz olarak güç farkı var,bu güce ve kalibreye bağlı olarak ürettikleri enerji farklılıkları da var tabi ki.kısacası iki silahın da kullanım amaçları ve insana vermiş olduğu keyif farklı,bu tamamen sizin silahtan ne beklediğinize bağlı