22 kalibre pelletlerin tahribat testi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu testteki veriler güvenilir gibi hedef olarak kullanılan malzeme homojen bir yapıya sahip. ingilizcem pek iyi olmadığı için tam olarak anlamadım ama ingilizcesi iyi olan arkadaşlar yorumlarınız nedir?

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Hedef mum. Bizi mum filan kesmez,tahribat testi tahta,şişe ve 5 lt yağ tenekesi ile yapılmalı bence. ;kffx;

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Aslında ben bir dönem balistik jel üretimi yapıp onun üzerine bu denemeyi gerçekletirecektim ama jelatin tozu Türkiye'de manasız pahalı olduğu için vazgeçtim.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Fx silahınızda kullanacağınız En iyi 3 mermi.
    Fx 16 gr
    Falcon 14 gr
    AA ve JSB 16 - 18 gr

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Hedef mum. Bizi mum filan kesmez,tahribat testi tahta,şişe ve 5 lt yağ tenekesi ile yapılmalı bence. ;kffx;

bak ben onu sert plastik sanıyordum mummuş demek :him:s

• Aslında ben bir dönem balistik jel üretimi yapıp onun üzerine bu denemeyi gerçekletirecektim ama jelatin tozu Türkiye'de manasız pahalı olduğu için vazgeçtim.

mitbusters gibi olucaz yani tahribat mahribat derken ben tavukta denemiştim jet,raptor,rocket arasından en iyisi boncuğu sökülmüş rocket ti g;$i

• mitbusters gibi olucaz yani tahribat mahribat derken ben tavukta denemiştim jet,raptor,rocket arasından en iyisi boncuğu sökülmüş rocket ti g;$i

abi ben bayılıyorum mythbuster programına ama d-samartta olduğundan izleyemiyorum artık sabahları en büyük sevkimdi bi aralar. neden ülkemizde o tarz programlar değil de kaynana gelin programları oluyor anlayamıyorum. ?(

• abi ben bayılıyorum mythbuster programına ama d-samartta olduğundan izleyemiyorum artık sabahları en büyük sevkimdi bi aralar. neden ülkemizde o tarz programlar değil de kaynana gelin programları oluyor anlayamıyorum. ?(

mythbusters,brainiac,future weapon,bear grylls,time warp...... bu aralar ya forumdayım ya ekran karşısında zaten aşırı yüklemeden kızartıcaz beyni :him:s

• bullarika senle tanışma isterim çok renkli bir kişiliğin var kardeş :)
    bu aralar bi istanbul buluşması yapılsa forumda iyi de olur aslnda hem yeni gelenler tanışır hem de bilgi alışverişi olur... mustafa beye bence bu organizasyonu yapabilir hem de yeni tüfekleri inceleme fırsatımız olur belk ;tufey#

• memnuniyet duyarım hocam tanışırız muhakkak ki ve evet istanbul buluşmasını bende sabırsızlıkla bekliyorum