Diana 460 Magnum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba.

Yeni edindiğim Diana 460 Magnum 5.5mm silahıma namlu temizliğini ne şekilde uygulayabileceğim konusunda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Daha önce, sabit namlulu bir havalı silaha namlu temizleme işlemi uygulamadığım için bu konuda bilgim yok. Özellikle harbi çekme işlemini nasıl gerçekleştireceğime yönelik fikirlerinizi öğrenmek istedim. İlginize şimdiden teşekkürler.

• Silahı kurun, pellet yükleme yeri açılacaktır. Misina ile veya harbi takımları ile temizleyebilirsiniz. Ufak birde dipnot. Bu silahın namlusu çok çabuk kirlendiğinden diğer silahlardan daha fazla temizlemeniz gerekir.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• canbostan kardeşim tüfeğin hayırlı olsun nerden edindin bende 460 arıyorum bulamıyorum varsa bende alayım derim.....

HACİZ KOYDUN KALBİME İCRA MEMURUMUSUN BE ZALİİİMMMMM......

DİANA MOD 460 MAGNUM 5.5 CAL
    GAMO MATRİX 3-9X40 AO

• mod48 i düşündünüzmü hiç? sol yanından bakınca ateşli yivli havası veriyor insana,yandan kurmma kollu oluşuda extra avantaj kolay kurulum, güçleride aynı 8o

• Malum sitedeki son Diana 460 Magnum'u aldım. Diana Mod 31'i verip üzerine taksite girdim. Mustafa Serdar Bey, takasa silah almadıklarını bildirince üzülerek diğer siteden almak zorunda kaldım. Saygılar.

• mod48 i düşündünüzmü hiç? sol yanından bakınca ateşli yivli havası veriyor insana,yandan kurmma kollu oluşuda extra avantaj kolay kurulum, güçleride aynı 8o

evet haklısın ama mod 48 in kundak kısmı 460 a göre biraz kaba 460 daha zarif vede albenisi olan bir tüfek o yüzden tercih ediyorum ama maalesef bulamıyorum herhalde gelecek olan postayı bekleyeceğim.....

HACİZ KOYDUN KALBİME İCRA MEMURUMUSUN BE ZALİİİMMMMM......

DİANA MOD 460 MAGNUM 5.5 CAL
    GAMO MATRİX 3-9X40 AO