co2 colt 1911de gaz kaçağı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar umarex marka colt 1911 de co2 tüpünü takınca tısssss diye hafif bir ses geliyo ve gaz kaçırıyo,dolayısıylas atışta yapmıyor.napmak lazım bilen,daha önce aynı sorunu yaşayan varsa deneyimlerini paylaşabilirmi acaba,sevgiler..

co2:colt 1911 goverment.
    dan wesson 6 inch
    tanfoglio witnes 1911 blow back

HW45 (.22 cal)
    SUMATRA 500(6.35 cal)

HAWKE ECLIPSE 30 SF

• deneyimim yok ancak bildiğim okuduğum kadarıyla tüpün temas ettiği conta ya kurumuş ya da yırtılmıştır. kurumuşsa silikonlu gres yırtılmışsa da servis yolcusu.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• bendede colt 1911 havalı tabanca var.daha 600 atış yapıldı.10 günlük silah.3 gün kullanmadım.co 2 tüpüde takılı değildi.co2 tüp takılı olmadan kutusuna koyup kaldırmıştım.atış yapmak için çıkarttığımda co2 tüpünü taktım.hiç atış yapmadı tüp yeni olduğu halde.5-6 tane tüp değiştirdim ondan sonra düzeldi.ne olabilir.ayrıca her yeni taktığım co 2 tüpün üzeri aşırı derecede buharlandı nemlendi.ama atış yapmadı.patlamadı.en son taktığım tüpün üzeri nemlenmedi buharlaşmadı.yani normale döndü.sorun ne olabilir lütfen yardım edin.ayrıca bu silahların teknik servisi nerede bilen varmı.bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.bu işin acemisiyim.şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

:D Takdir Ediliyorsanız Değil,Taklit Ediliyorsanız Başarmışsınız Demektir. :D