Selin'in 15m grupmanları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dün Cem ile Paintsign'da buluştuk. Kızım Selin'de benimle beraber gelmişti. Gölgede tavla vs muhabbet ettikten sonra saat 17.30 gibi hadi atış yapalım dedik. Selin'de atış yapmak istedi:

-babacığım bende atış yapabilirmiyim?
    -tabii kızım olur
    -şeyyy, neyse utandım...
    -neye utandın söylesene kızım?
    -şeyy hani sen hedeflere adını yazıyorsun ya bende öyle yapmak istiyorum?
    - :) bunda utanacak birşey yokki. tabii yaparız.

tabii dürbünden hedefi bulması önce biraz vakit aldı, ancak o ne ciddiyet, o ne sabır :) sonra atışlarını yaptı, önce 3 atışlık bir grupman. yetmedi bir daha yapmak istedi, bir tane de 5 atışlık grupman yaptı. 5lik grupmanda 3 atışı aynı deliğe soktu ^^
    silahı tutuşu biraz garip görünebilir ama Hatice'ye değil neticeye bakmak lazım :D

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100820/temp/kucc598c.jpg]

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100820/temp/ava43opi.jpg]

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/100820/temp/tar7q8x9.jpg]

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100820/temp/95oseb8u.jpg]

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100820/temp/vk4lrg6u.jpg]

[Resim Engellendi: http://s7.directupload.net/images/100820/temp/8ted7zbr.jpg]

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• maşallah güzel atış yapmış keskin nişancı.şimdiden yetişiyor.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Bravo Selin'e, Erdem senin yaptığın atışların bir çoğundan daha başarılı sonuç almış.

Kamuran abi ne yaptın kavgada söylenmez bu ;şrofls;.;şrofls;.

Selini tebrik ediyorum valla 5 li grupmanı süper olmuş, daha ilk denemelerde böyleyse ilerde hepimize rakip olur. Neyse ablası iyice yetişsin sonrada Nesrin'i yetiştirir ^^

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bir ara da ben oğlana atış yaptırmak istiyorum ama sonra küçük yaşta silah meraklısı olur diye çekiniyorum. Güzel atışlar yapmış selin, değişik tutuşu ise eye relief i dipçiği omza yaslayarak kurtarmak istemesinden olmuş sanıyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bravo Selin'e, Erdem senin yaptığın atışların bir çoğundan daha başarılı sonuç almış.

zaten dün Cem "Selin'e daha fazla attırma Erdem, rezil olacağız" demişti ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Valla tebrikler ve hatta daha da ötesi....
    (Erdem kardeş deyimi mazur gör - eski dille "teşbihde hata olmaz") Boynuz kulağı geçme yolunda...
    :D:D:D

S&W 686-6

• sizin 50 metre grupman fotoları + deneyiminiz + yaşınız = X
    selin'in 15 metre grupman fotoları + deneyimi + yaşı = Y

ise elde edilen verilere göre => X<Y yani P=>q mantığından yola çıkarsak Allah damada sabır versin ;confused; küçük hanım ilerde mükemmel atıcı olabilir harika grupman çıkarmış ellerine sağlık... ;d;;d;;d;

• Ön teker nereye giderse arka teker de oraya gider ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Benim 25 metreden böyle grupman yapamamamı tüfeğime bağlıyorum. Öyledir dimi ;(

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Erdem ne yaptın baba yahu?? Sana rezil oluruz demedim mi ben? Şimdi işin yoksa daha iyi grupman yapmak için uğraş dur... :)

Şaka bir yana, Selin şimdi bile iyi atıcı, 3-5 yıl sonra, tüfeği adam gibi omuzlamaya başlayınca yeni hobi aramak lazım zira bizimle beraber atarsa ona hobi bize fobi olabilir :)

Tebrikler Selin... ;d;;d;;d; Öptüm seni...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Maşallah.Bu yaşta bu atışlar biraz daha tecrübe ile size sıkı bir rakip geliyor..

agt Hatsan bt 65 sb w-lw agt Atilla ARSLAN BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

• tebrikler çok imrendim işlerden fırsat bulursam bende çocukları getireyim bari

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• erdem abi sen tüfeği bırak fotograf sanatına iyice dal bence atışları senin yerine selin yapsın :)

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• tebrikler güzel atış yapmış ;d;

Stoeger X20 177 cal