Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • öncelik ile pm ne cevap, 24lük asso her bayide var :)

makina seçimin gayet güzel,kamış olarak zevk meseleesi,herkes 2 parçalı kamış der ama benim hiç elimden bırakmadığım kamışım teloskop spin kamış, 210cm uzunluğunda adı gibi yakışıklı çok hafif 135 gram g;$i cebine kat götür ;şrofls;.
    diğer 270 lik kamışım 200 gram ağırlığında,aradaki 65 gramlık boy beraberindeki ağırlık farkını bariz ortada hissedebiliyorsun,kamış deyil sanki araç anteni tutuyorsun elinde yani o denli hafif :)

sahtelerimi bir ara fotoğralarım yarın olabilir :thumbdown:

http://www.balikmarketim.com/?…GRAFiT_KAMIS_2_10_cm.html

• Sabahtan beri balık videolarını izleye izleye iyice gaza geldim. ;avci;
    Bir de alet makina malzeme derken gece gece beni yollara dökeceksiniz galiba. ;c; ;şrofls;.

• Kadir o ikinci resimdeki balık baraküda mıydı?

• Selçuk abi sen ne diyorsun geçen sene zıpkınla ilgili balık avı videolarını izlemekten kendime zıpkın takımı aldım dalmak için :) elbise hariç

• yok abi barakuda deyil bu,yukarıdaki turna familyasına benzer barakuda,onun sırtı yanlara doğru çizgilidir,,buna kayış balığıda diyorlar kıssa dan ;kihhik,

• Dalma diyince orada duracaksın.Zira çok usta yüzücü sayılmam.
    Bunun yanında sigara da olunca hiç niyetine bile girmem.
    Ama balık diyince akan sular durur.