FX Independence modelini sitesinde duyurdu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • paylaşım için sağolun. sonunda FX tarafından bu silah için resmi bir bilgi verilmiş oldu.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Rica ederim. Sırada YataGun'da görmek dileğiyle. :)

• Ya kesinlikle iyi silahtır, inanırım ama biraz da düzgün tipli bir tüfek yapın be birader... O ne biçim namlu? X( Bir ceket giydirip hem sustursanız hemde görünüşü kurtarsanız ne olur yahu? Ya zıpkına benzer ya da bişeye benzemez silahlar yapacağınıza tüfeğe benzer tüfekler yapsanız artık... Herşey yüksek güç, yüksek isabet ve yüksek hacim değil ki, estetik de önemli (bence)...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bence de çok ahım şahım bir tipi yok ama kişiye göre de değişiyor beğeni. :) Eleştireceğinizi düşünüp ceketli namlu modelini yapmışlar. :)

[Resim Engellendi: http://www.airgunsofarizona.com/FX/FXIndependence.png]

• FX Tasarım konusunda bence artık farklı kişilerle çalışmalı çünkü Allen ile çalıştığında fx royale gibi bir modeli çıkartmış bir çok kişi tasarımına hasta olmuştu. Bu tarz yenilikler fxi dahada yüceltir gibime geliyor. (nacizane fikrim)

Gunpower SSS

• Official Post

FX Independence ülkemizde satılıyor mu? videolarını izledim, sitelerden takip ettim güzel bir silah, ülkemizde satılıyor mu bilen varmı?
    http://www.youtube.com/watch?v=-jbzc-ssiJs&feature=fvw

Türkiye distribütörü YataGun Atıcılık ve Spor Malzemeleri San.Tic.A.Ş. www.yatagun.com.tr ,
    Şu an için ithalatı yapılmadı, ürün 2010 yılında üretildi, en azından bu yılın geçip bu silahın olası sorunları yada iyi özellikleri yabancı forumlara yansımalı ve ona göre ithalatı yapılmalı.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Evet gerçekten güzel bir silah. Bence atış yaparken her atış biraz zahmetli olacak ki, atışa ve atılan pellete değer verilsin. Yivli ateşli silahla atış yaptığımızda her mermi için düşününüp tetiğe basarken pellet ucuz düşüncesiyle havalı atışları sanki daha basitçe yapılıyor. Bu silahtan almak isterdim.

Bunun yanısıra Gladiator ile her atış sonrası kurma kolunu çekip bırakmayı zorsunup Fx Revosu olan birini ikna edip değişmeyi düşünmüyor da değilim ;)

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Yaylı gibi olmuş, atış keyfini bozar bana göre, naıl pompa kullanan arkadaşlar atış yaparken doyasıya zevkle atamıyora ( ilk zamanlar ben de kullanıyordum ve her atışta biten havayı tekrar baacağım gelirdi aklıma ) bu da aynı, imkan varsa scubaya yeter olmaz, scuba olmazsa pcp nin tadı çıkmaz.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB