2 Ekim 2010 "Doğum günüm şerefine atarım.tamam o zaman bende katılırım."diyenler buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar konuyu bu sefer ben açayım dedim.2 Ekim cumartesi günü sabahtan orada olacağım gelmek isteyenleri beklerim.

sevgilerle,

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Allahtan bir mani olmazsa ve uyanabilirsem bende orada olmayı planlıyorum kesinlikle galiba... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Dogum günunuz şimdiden kutlu olsun. Misafir kabul ediyosaniz ½bay£bay`; son Ankara atışımı yapar rizeye donerim

A-TAKIMI

• Dogum günunuz şimdiden kutlu olsun. Misafir kabul ediyosaniz ½bay£bay`; son Ankara atışımı yapar rizeye donerim

teşekkürler .Misafir ne demek yol tarif hizmeti bile var buyur gel kardeşim. SIFIR olayımı oda ne ki :) Gazozumu unutma kalkıp gelirse cem abide içer sanırım:)

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ozzy32 ().

• doğum günün kutlu olsun.nice senelere bizim yerimize de bir kaç pellet atarmısın.Cem abi lütfen sende bizim yerimize 5 şişe kırarmısın

saygılar
    veysi

cukurovateam.png

• doğum günün kutlu olsun.nice senelere bizim yerimize de bir kaç pellet atarmısın.Cem abi lütfen sende bizim yerimize 5 şişe kırarmısın

saygılar
    veysi

Kırmam mı Veysi, sen iste yeter...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• benim bu cumartesi biraz işlerim var. gelebilirsem erken gelir erken kaçarım.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• benim bu cumartesi biraz işlerim var. gelebilirsem erken gelir erken kaçarım.

Erken gelmekten kastın ne Erdem? Mesela 0700 gibi bişey mi, 0500 gibi bişeymi?

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• teşekkürler .Misafir ne demek yol tarif hizmeti bile var buyur gel kardeşim. SIFIR olayımı oda ne ki :) Gazozumu unutma kalkıp gelirse cem abide içer sanırım:)

sevgiler

Tamamdir ozan abi nasip olursa SIFIR noktasında :thumbup: buluşuruz gazozlarida iceriz borçlu gitmeyim

A-TAKIMI

• Bu hafta bir mani olmazsa ben de gelmeye çalışacağım. Doğum gününüz kutlu olsun. #birtday£

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• 07.00 gibi, hava ancak aydınlanıyor...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bende bir aksilik olmazsa (uyumazsam) 0700~0730 arası orada olmayı planlıyorum sanırım :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• doğum günümü kutlayanlara çok teşekkürler.yurtdışından sipariş ettiğim golf mesafe ölçer.tek parça dürbün ayağı ve GRT-III tetik aynı gün geldi montajı tamamladım.yarın deneyecem inşallah başarılı bir montaj olmuştur.ayrıyetten bir SIFIR lama olayı söz konusu.artık gazoz şişesimi kırarım yoksa soda şişesi bilmem :) değil mi LEVENT ciğim :)

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• Şu Nikko Diamond dürbünümü bi alayım da, bak ben nasıl katılıyorum sizin buluşmalara, hızlı trenle eskişehirden gelip ;tufey#;şrofls;.

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Geçen hafta pazar günü aranızda olamadım :)) Fena halde bilenmiş durumdayım bu yüzden bu gün gidip tüpü doldurayım, yanıma alayım cumartesi sabah erkenden atışa başlıyayım diye ps ye gittim. İyiki gitmişim gene benim tüp boştu, dolduralım dedim, malesef yarın 8 takım yarışma varmış, kompresör hava stoklamış, çalışmazmış, yarın sabah doldursak oldum ? o hengamede kompresör açamayız cevabı ile yine boynu bükük bir şekilde çıktım ps den. Sabah bende geleceğim ama atış için nasıl bir formül yaratız orda duruma bakalım.

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• yarın sabah yusuf abiyle ben de geleceğim. sabah erken satlerde yusuf abinin yeni aldığı ateşli tüfeği deneyceğiz çamlıklarda, tma yerini bilmiyoruz ama sanırım seslerden bulabiliriz :) 8 e doğru da havalı için aşapı PS ye ineriz. konu başlığını açan arkadşın doğum gününü kutluyor başlık açtığı için de teşekkür ediyorum

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• yarın sabah yusuf abiyle ben de geleceğim. sabah erken satlerde yusuf abinin yeni aldığı ateşli tüfeği deneyceğiz çamlıklarda, tma yerini bilmiyoruz ama sanırım seslerden bulabiliriz :) 8 e doğru da havalı için aşapı PS ye ineriz. konu başlığını açan arkadşın doğum gününü kutluyor başlık açtığı için de teşekkür ediyorum

teşekkürler tebriğin için inşallah yarın yüz yüze de tanışırız

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• Geçen hafta pazar günü aranızda olamadım :)) Fena halde bilenmiş durumdayım bu yüzden bu gün gidip tüpü doldurayım, yanıma alayım cumartesi sabah erkenden atışa başlıyayım diye ps ye gittim. İyiki gitmişim gene benim tüp boştu, dolduralım dedim, malesef yarın 8 takım yarışma varmış, kompresör hava stoklamış, çalışmazmış, yarın sabah doldursak oldum ? o hengamede kompresör açamayız cevabı ile yine boynu bükük bir şekilde çıktım ps den. Sabah bende geleceğim ama atış için nasıl bir formül yaratız orda duruma bakalım.

sen pazar şişe kırmaya gelme :) ondan sonra tüp boş ne yapacam de :) ne olursa olsun yine gel benim tüfekle atarsın kardeşim benim

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T