Scuba tüp Pompa ile Doldurulabilir mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Saygıdeğer büyüklerim

Tecrübenizden bilgilenmek istiyorum acaba scuba tüpler pompa ile doldurulabilir mi? merakımdan soruyorum. mesajlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

• uygun ara bağlantılarla doldurulabilir. 6-7 litrelik bir tüpü 140 bardan 200bara pompa bozulmaz, sen yorulmaz isen molalar vererek yaklaşık 30 saatte doldurabilirsin.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• uygun ara bağlantılarla doldurulabilir. 6-7 litrelik bir tüpü 140 bardan 200bara pompa bozulmaz, sen yorulmaz isen molalar vererek yaklaşık 30 saatte doldurabilirsin.

güzel bi cevap ama ben burda bişey görmüştüm filintalar grubundan bir üye elektrikli motor sayesinde iki pcp pompa ile bir dolum cihazı yapmıştı acaba ondan mı bahsediyor

• Her gün spor amaçlı çalışılarak hafta sonuna kadar doldurulabilir ama o yorgunluk ve kas gerilmelerinden sonra atışa mecal kalırsa afiyetle tüp boşaltılmaya başlanır. ;şrofls;.

• en azından cc olarak hesaplarsan 200lük at tüpünü 15 dakkada dolduruyorsan (o 15 dakikadan sonrada 1 saat dinlenmek lazım) 3litre tüpü kaç saatte doldurursun hesaplanabilir :)