KAYSERİ TEAM' e BİR ADIM DAHA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Meteoroloji'ye göre pazar günü hava bulutlu 9 ila 20 derecea rasında sıcaklık bekleniyor, bu da demektir ki pazar günü kesin yağmur yağar :)
    Mimarsinan organizede ki esinti ve rüzgar İstanbul boğazında yoktur, o rüzgarda 30 metreden hedef vurulmaz gibime geliyor..

Şöyle çukur bir yer olursa daha iyi olur ama yer konusunda fikrim yok.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Ben şöyle kumarlı-cırgalan gibi biryer düşünüyorum.. hem çukur hemde düz...ama gidip görmekte fayda var...2-3 yıldır gitmiyorum son durumunuda bilmiyorum...

MEHMET TEPE 12.10.1986 KAYSERİ
    MOD 85 SAS + 3-9X32 OPTIMA
    kayseriteam.png

• ARKADAŞLAR, ABİLER BULUŞMA İÇİN KOORDİNASYONU SAĞLAMAK AMACIYLA CEP TELEFONU NUMARASI, ADRES, VASITA (VAR-YOK) GİBİ BİLGİLERİNİZİ SMS VEYA MAİL YOLU İLE ULAŞTIRIRSANIZ SEVİNİRİM....

CEP: 507 942 37 35
    MAİL: mehmet-tepe@hotmai l.co m

kayseriteam.png

• O dediğin yerler şehirin içi, 10 dakikada ihbar ederler seni :)
    daha uzak yer olmalı...

• O dediğin yerler şehirin içi, 10 dakikada ihbar ederler seni :)
    daha uzak yer olmalı...

ben sadece bir seçenek söyledim... ;c; sorun olacağını düşünmedim, bildiğiniz atışa müsait yer veya yerler varsa onun üzerinde duralım... siz daha tecrübelisiniz o yüzden ;grin; . artık bi karar verelim ve bu işi son güne bırakmayalım bence...

kayseriteam.png

• Mimarsinan Organizenin arkasında nisbeten çukur bir yer varsa orası da olabilir, aslında mülkiyetli bir arazi olsa gözlerden uzak orası daha güzel olur..
    Bende burada yer sıkıntısı çekmekteyim, şehir büyüdü, her yer meskenle doldu..

İmzanızı beğendim, ben nasıl kullanabilirim?

• Cok guzel Cukur yerler var Mimarsinan O.S.B. 'de,fakat dedigim gibi o gun hava durumuna gore bakmak lazim,yagmurluysa iptal eder gider bir yerlerde cay-kahve iceriz,tanisir,konusuruz,ayrica silah,hedeflik,yer minderi gibi malzemeler getirecek arkadslara yol cok kulfet olur,o yuzden bende doblo-jeep :) var,arkadaslari tramvay son duraktan ben toparlayayim,artik nere derseniz oraya gideriz,kalabalik olursak arkaya tabure atariz...

• İmzanızı beğendim, ben nasıl kullanabilirim?

kopyala - yapıştır ;şrofls;.

kayseriteam.png

• s.a. beyler grubunuz hayırlı olsun. bir kayserili olarak ben de katılmak isterdim ama şu an istanbuldayım bundan sonra da burda devam edecek gibiyim. size iyi eğlenceler tekrardan hayırlı olsun.

• kapımız her zaman herkese açık...

kayseriteam.png

• merhabalar,

bu foruma yazdığım ilk mesaj,

Kayseri'de buluşma mesajını görünce heyecanlandım ve yazılanları okudum ve heyecanım bir kat daha arttı. Fakat, silahsızım. Fotoğrafçılığa olan tutkum daha ön plana çıktı galiba önceliği ona verdim.böyle kabul ederseniz uygun olduğum sürece nerde derseniz orda olurum.

şehir merkezi sorun olduğunu yazmışsınız, ben pınarbaşının bir köyündenim ve kayseride oturuyorum. orayada gidebiliririz. ama yeri rüzgarı karakaolu felan nasıl olur onu etüt etmek gerekir.

• :wel:co:m ilk olarak hoşgeldin murat abi... silah olması önemli değil.. maksat kalabalık olsun... ilk buluşma olacağı için çokta problem değil... bakarsın sanada ilerde bir havalı tüfek alırız.. tekrar hoşgeldin abi.. cep telefonunu ve mail adresini ulaştırırsan abi buluşma günü nerede buluşacağımız ve nasıl buluşacağımız hakkında konuşuruz..

saygılar.... agt

kayseriteam.png

• mehmet sabahın köründe kursum var, pazar günü öğlene kadar.İçimizde öğlene kadar yatacak uykubazlarda %90 ihtimal mevcut olcağından ,eğer arkadaşlar uygun görürse öğleden sonra yapalım buluşmayı...2-3 saat bize yeter,ayrıca bu sabah erkenciydim sabahları hava çok soğuk oluyor,öğlene bir parça,şansımıza yağmur yağmazsa tabi..

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

• bencede uygundur.. sabahın köründe gidip soğukta donmayalım(gerçi biz genciz üşümeyiz).. öğeden sonra gidelim... yağmur yağmazsa şayet... ;izci;

kayseriteam.png

• mehmet dikkat ediyormusun,sadece senle ben konuşuyormuşuz gibi burda, iştirak zayıf,buluşmanın adını koyalım,olmadı meteroloji kesin yağmur diyor şansa bırakmayalım,silahsız bir tanışma buluşması yapalım yarın veya cumartesi akşam yeme,çay,kahve içilebilecek bir yerde buluşalım??

ya hu Mehmet olmadı , sen ile ben buluşalım , ilk buluşmayı yaptık diye , olsun bitsin ya hu :):) :D

• bence kayseri' de bu görünenden büyük cevher var... ama çok derinde... cuma olmaz ama cumartesi buluşabiliriz.. akşam iş çıkışı...

kayseriteam.png

• +100.000

olur gelen herkesi davet edelim,yer meydan kafelerin birinde buluşabiliriz! mesela ?
    hemen bir yer belirleyip yayınlayalım ki biraz katılım olsun yoksa senle ben kalırız ...ki öyle olacak gibi... :D

şu an (mimarsinan organize) kar,tipi götürüyor burada..biz atış matış yapamayız söyleyim akşam buluşmak bana daha mantıklı geldi...çay içer muhabbet ederiz..tabi hobi üzerine..

• Pazara hava parçalı bulutlu görülüyor, yağmur yağmazsa ben atışta olurum.
    Sizinle başka bir zaman görüşürüz artık..

• Buluşma ne oldu? Yapılmıyor mu?

• Buluşma olumsuz hava şartları nedeniyle başka bir tarihe ertelendi. Cumartesi (16.10.2010) tarihinde akşam 18:00 saatlerinde bir cafe de çay ve muhabbet eşliğinde olacak... katılmak isteyenler yazsınlar..ben ulaşıp yer konusunda bilgilendireceğim...

saygılarımla

mehmet tepe powered by k@m!k@z£

cep: 507 942 37 35
    mail: mehmet-tepe@hotmai l.com

kayseriteam.png