AİR ARMS S410 SL XTRA 177 CAL NAMLU ÇIKIŞ HIZI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar acaba 10.5 grain paletle AA S410 SL XTRA 177 Cal. namlu çıkış hızı nedir eğer test etme imkanı bulan varsa yardımcı olabilirmi çok teşekkür ederim

• Arkadaşlar kimse yardımcı olmayacak mı.

• benim bildiğim kadarı ile bu tüfeğin 4,5mm i kimsede yok :him:s öyle hatırlıyorum,hem 4,5mm hemide chronysi olanı bulmak da ayrı bir sorun, airarms clup mü öyle bir site var yurt dışında,orda bulabilirsin 4,5mm kullanan

• benim bildiğim kadarı ile bu tüfeğin 4,5mm i kimsede yok :him:s öyle hatırlıyorum,hem 4,5mm hemide chronysi olanı bulmak da ayrı bir sorun, airarms clup mü öyle bir site var yurt dışında,orda bulabilirsin 4,5mm kullanan

cok saol

• çok ilginç; pellet ağırlıklarında ambalaj üzerinde yazan ile gerçek ağırlıklar arasında oldukça farklı olan markalar da var!

demek ki biz de verilen grain değerlerini kesin doğrudur diye kabul etmeyip en azından biraz örnekleme yapmamız ve grain değerlerini öyle kullanmamız lazım...

• çok ilginç; pellet ağırlıklarında ambalaj üzerinde yazan ile gerçek ağırlıklar arasında oldukça farklı olan markalar da var!

demek ki biz de verilen grain değerlerini kesin doğrudur diye kabul etmeyip en azından biraz örnekleme yapmamız ve grain değerlerini öyle kullanmamız lazım...

zaten bu nedenle yurtdışında müsabakaya girenler pelletleri hem boyutu hem ağırlığına göre ölçüp tartıp ayrı kutulara koyuyorlar. sonra silahlarının hangi pellet ile iyi skor yaptığını saptayıp, müsabakalarda sadece onu kullanıyorlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png