Hatsan Mod99 Arpacık Sökümü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar. Mod 99 'un arpacık bloğunu nasıl sökebilirim. Bir tane alyan seküstür vida vardı onu aldım ama arpacığı hiçbir yöne oynatamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Yazı ile anlatabilirmiyim bilmiyorum ama. Arpacık çok sağda yani eğer namluya vida gibi sıkılarak takılıyorsa az sıkılmış gibi yani silahı sıfırlarken gezi çok sağa almanız gerekiyor gez sağdan yere atlayacakmış gibi oluyor.

• mümkünse önlü arkalı yakın yatay olarak çekilmiş bir kaç resim,bir adet de objektifin içine gez te katarak arpacıklı resim ekleyebilirmisiniz,

• Hallettim abicim. Boru anahtarı yordamı ile cebren. Hatamı ettim bilemiyorum. Sıkma yönünde bir tık aldım. Müteakiben vidanın namludaki yeni yerine 2mm matkap ile hafif bir yer açtım ve sıktım vidayı sağlam oldu galiba inşallah daha sonra oynama yapmaz. Sıfırlama tutturamayız sonra.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen ademira ().

• Hah, konunun uzmanı olaya el atmış :)
    Siz Kadir beye fotoğrafları gönderin, o size yol haritasını çıkartır ;)

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)