AT 44'E GEZ ARPACIK

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, at 44 tüfeğime sonradan gez ve arpacık takabilirimiyim? Fabrika namlu ve tetik tertibatının değişmesi gerektiğini ve ederininde 250 TL tuttuğunu söyledi :wacko: . Önerileriniz nelerdir?

• Hatsan pek bu kadar yüksek fatura çıkartmazdı ama sizin tüfek pert olmak üzere yada olmuş sanırım..

6,35 AT 44 teklisi zaten 350 TL'ye satılıyor ??

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Tüfekte bir sorun yok, bana dedikleri gez ve arpacık takılması için namlu ve mekanizmanın değişmesi gerektiği, tüfekle ilgili bir yorumda bulunmadılar.

• Cehaletimi bağışlayın lütfen bu red dot gez arpacıkla aynı görevi mi görüyor? Dürbünden farkı nedir? Hangisi daha kullanışlı? Dürbün kullanmayı sevmiyorum ,atışta keyif vermiyor bana.

• Red Dot: gez ve arpacığın tek nokta haline gelmiş versiyonu.
    Gezin içine arpacığı yerleştirmekle uğraşmazsın oradaki kırmızı noktayı sıfırladığın mesafede hedefe odaklarsın, AT44 ile tam ortasından vurursun.

Bence de uğraşma namluyu falan değiştirmekle.

Hemde kullanılmışı 40 TL sıfı 60 TL ye alırsın.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)