05.12.2010 KAYSERİ TEAM BULUŞMA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • S.A

05.12.2010 tarihinde Kayseri Cırgalan çayırlığında Harun(İskeletory) ve ben(kamikaze) bir buluşma düzenledik... Nick(sinan) abinin ve leventsjob(levent) kardeşimin katılamaması bizi çok üzdü ama tekrar en yakın zamanda bir buluşma daha düzenleyeceğiz...

lafı fazla uzatmadan çektiğimiz bir kaç resim...

[Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/sxf56x.jpg]

[Resim Engellendi: http://i53.tinypic.com/14dorxl.jpg]

[Resim Engellendi: http://i52.tinypic.com/2zpmdjt.jpg]

[Resim Engellendi: http://i51.tinypic.com/205xmb6.jpg]

[Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/sb5tza.jpg]

MEHMET TEPE 12.10.1986 KAYSERİ
    MOD 85 SAS + 3-9X32 OPTIMA
    kayseriteam.png

• güzel bir buluşma oldu fakat diğer abilerimiz gelemediği için biraz buruk geçti ama bidahaki sefere inşallah hep beraber iyi bir buluşma organize ederiz ;tese;kkur

;tese;kkur HATSAN MOD 99 ;tese;kkur

kayseriteam.png

• bizimde tememnimiz o yönde abi.. inşallah şöyle kalabalık bir buluşma yaparız.. agt

kayseriteam.png

• Aferim çocuklar, çok güzel bir atış alanı bulmuşsunuz.
    Ben bu hafta hava yağmazsa geleceğim.

Tekraren AFERİM

Not: Pastırmalı ile uğraşmayız, taş güveçte şöyle soğanlı, biberli, domatesli kıyma kavururuz

sıcak sıcak

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• abi inşallah bir mani çıkmazsa bu hafta sonu tekrar buluşuruz.. yeni tüfeğimide denemiş olurum...

kayseriteam.png

• hayırlı olsun aldın mı tüfek ?

kayseriteam.png

• aldım çok şükür ama hatsan mod 85 SAS aldım.. biraz aceleye geldi ama olsun... denedim iyi sonuçlar aldım..

kayseriteam.png

• tekrardan hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin... sıfır mı aldın mı ?

kayseriteam.png

• evet Harun Allah razı olsun.... Sıfır aldım... tüfeği satınca bir boşluk oldu doldurmak için aldım... deneme atışları çok başarılı... bu hafta sonu şayet yağış olmaz ise soğuk olsa bile atışa gidelim.... gelen varmı...? agt

kayseriteam.png

• mehmet allahtan bir mani çıkmazsa ben kesin gelirim hem benim için iyi olur uzun mesafeye pek atış yapma şansım olmuyordu inşallah diğer abilerimizde gelirler

mehmet bide bişi sorum benim tüfekte namlu kilidi durumunu biliyon senin tüfekte kilit pimin altına kadar gidiyor mu acaba benim tüfekte kilit kısa mı kalıyor acaba bi resim koyar mısın bi bakim kilitle pimin durumuna

kayseriteam.png

• Hafta sonuna gelebilirim inşallah.

İkincisi Halil sen forumda bir arama yap,bu durumla karşılaşan var mı? Bulamazsan bence bir konu aç, yarın bu sorunla karşılaşanlar da faydalanırlar.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• mehmet allahtan bir mani çıkmazsa ben kesin gelirim hem benim için iyi olur uzun mesafeye pek atış yapma şansım olmuyordu inşallah diğer abilerimizde gelirler

mehmet bide bişi sorum benim tüfekte namlu kilidi durumunu biliyon senin tüfekte kilit pimin altına kadar gidiyor mu acaba benim tüfekte kilit kısa mı kalıyor acaba bi resim koyar mısın bi bakim kilitle pimin durumuna

Harun benim tüfekte namlu kilidi yok... Yarın forumda bir konu açarız... İnanıyorumki bir bilen veya yardımcı olacak birisi vardır... hafta sonu buluşursak inşallah bende tüfeği tam anlamıyla test etmiş olurum....

Haydi sağlıcakla...

kayseriteam.png

• tamam abi bir arastırayım olmadı konu açarım napim hayırlısı olsun

kayseriteam.png

• Hafta sonuna gelebilirim inşallah.

İkincisi Halil sen forumda bir arama yap,bu durumla karşılaşan var mı? Bulamazsan bence bir konu aç, yarın bu sorunla karşılaşanlar da faydalanırlar.

inşallah abi...hava güzel olursa şayet bu hafta sonu sizide aramızda görmek isteriz abi.... agt

kayseriteam.png

• beyler selam...
    buluşma yerini bende beğendim...Ayrıca mehmet bende yine bir sürü şişe birikti bi daha kı buluşmaya kısmetse onları getireyim...

ayrıca msn'ime birahlaksız dadandı ,e-mail'im hacklendi,geri almak için tavsiyesi olan varsa beklerim.

iş tempomun yoğunluğu ve şehir dışında olmam sebebiyle buluşmayı bırakın,forumu bile 1 aydır takip edemiyorum.yeni bakmak kısmet oldu.
    herkese selam eder,iyi atışlardilerim

ayrıca mehmet iyiyim,Kayseri'deyim bir müsait zamanda seni arayacağım...

• valla kendini özletmeyi iyi biliyorsun... :wel:co:m

msn yi boşver yenisini al..
    şişeleri bensiz kırarsan çok darılırım... ;şrofls;.
    şayet bu hafta sonu yağış olmazsa buluşuruz...

kayseriteam.png

• mehmet ben hastalandım,buluşma felan bana zor,ayrıca şöyle bi baktım attığım mesajlara iyice çakallaşmışım ben ,hani herkese ben arkanızdayım deyip sonra ortadan kaybolan adamlar gibi olmuşum,hiç bir buluşmada yokum bi çare bulmam lazım,yalnız bu haftada yatar ,kuyruğu yeni düzelttim,ateşli bir hastalık geçirdim 6gündür yatıyordum,bugün işteyim,bu hafta toparlanacağım...

• levent kardeşim geçmiş olsun.. inşallah en yakın zamanda iyileşirsin... seni aramızda görmek istiyoruz... hastalanmak yok bak.. ben eminim ki sen her zaman yanımızdasın...

kayseriteam.png