Tüfek Seçimi İçin Yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkdaşım av tüfeği almak istiyor ve bana sordu bende sizlere danışmak istedim, 450 tl ye kadar hangi tüfeği alabiliriz.

A-TAKIMI

• Cevap verilmesi mümkün olmayan bir soru sormuşsunuz. :) Tüfeği hangi amaçla (avcılık mı, atıcılık mı, güvenlik amaçlı mı) almayı düşünüyorsunuz? Gerçi belirttiğiniz bütçede pekte seçme şansınız yok.

Gevşemeyin, tasalanmayın. Eğer inanıyorsanız üstün olan sizsiniz.

'İyi düzenlenmiş bir milis, özgür bir devletin güvenliği için şart olduğundan, halkın silah bulundurmak ve taşımak hakkı ihlal edilemez.'
    Amerikan Anayasası

Benelli Nova 12 ga. - TOZ 120 12 ga. - Hatsan Volcanic 12 ga.

• Kullanım amacı genel desem daha doğru olur, heves, av, güvenlik, boş alanda boş atış :) vs. vs. seçenek çok fazla var onun için tavsiye istedim, ilginize teşekkür ederim.

A-TAKIMI

• Orijinal huğlu kooperatif (çift kartal) yarı otomatik av tüfeği yanında yağ+kılıf+kayış+harbi seti dahil 600 tl.yardımcı olurum fiyatta.

daha ucuz olsun derseniz 350 tl ye üzümlü lazer tavsiye ederim.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Teşekkürler ilginiz için.
    Togay arkadaşa iletirim, karar onların tamam derse senle irtibata geçerim. saolasın.

A-TAKIMI