Daisy Servisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,
    Daisy 617x havalı tabancamın tüp bölümü az da olsa hava kaçırıyor, daisynin servisi var mı acaba?
    Yada o kısmı yaptırabileceğim başka bir yer var mıdır?

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• bende böyle bir servis olup olmadığını merak ediyorum

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Türkiye ye daisy 'yi Yazıcılar av ithal ediyor.Aynı zamanda servis ağlarıda mevcut.

• hava kaçırması valfın önündeki contadan oluyor. bunun içinde teflondan aynısını yapın yada matkapa valfı takıp contanın üzerinde döndürün . araya çapak filanda alabiliyor.gözle zor görülür. sipopu alıştırın yani . hemde hiç kaçırmaz .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• hava kaçırması valfın önündeki contadan oluyor. bunun içinde teflondan aynısını yapın yada matkapa valfı takıp contanın üzerinde döndürün . araya çapak filanda alabiliyor.gözle zor görülür. sipopu alıştırın yani . hemde hiç kaçırmaz .

Naısl yapacağımı hiç bilmiyorum :D

Abi ben sana silahı kargo ile yollasam yapabilir misin ücreti ne ise? Yada hediye Trabzon çayı yollarım :) Olur mu?