hatsan mod xx ön sas vidası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • matkap ile tırtıklı olan yerden civatanın başını ona uygun uç ile iyice yedir o zaman çıkar

• senin şuanki durumun tek başına olacak iş deyilki :| neyse o somun dan tedarik edersin, sanayideki hırdavatçılarda var o somunlar dan,o somun oraya oturmuş iyice,hiç uğraşma öğle vakti git bir tornacıya,abi de şu vida nın öbür tarındaki çentikli somun bunu tutuyor vidayı çıkaramadım de,2dk da eline verir para da almaz :) somunda vardır onda,iyice dağıtma yuvayı :)

• piyasada satılan kireç sökücü üzerinde yazdığı üzere nitrik asit ve sudan oluşuyor ve aynı zamanda kulakpamuğuda aldım marketten ve evde bir şırıngaya asiti doldurdum ve azar azar vidanın oyuğuna doldurdum doldurunca tepkimeye gitriyor(dikkat dumanı koklamayın) tepkime durunca kulak pamuna yedirerk temizleyip aynı işlemi 5-10 kez tekrarlayıp yeniden denedim ve halaldu
    dikkat asit boyaya deymesin anaında söküyor boyayı