177 22 cal farkı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu konuda çok bilgili değilim ancak bildiğim kadarıyla aynı model silahda 22 daha çok tahriabt fpe olarak yüksek oluyor sanırım bir de 22de sağa sola sapma az oluyor düşme 177ye göre fazla
    177de ise tam zıttı
    ama 177 daha delici bildiklerim doğru mu artı ekleme yaparsanız ben de daha ayrıntılı öğrenmiş olurum tşkler

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen fiserman ().

• küçük taşmı yoksa büyük taşmı kafaya denk gelirse hissedilir derecede ağrı ve hasar yaratır :)

• küçük taşmı yoksa büyük taşmı kafaya denk gelirse hissedilir derecede ağrı ve hasar yaratır :)

İyi dedin Kadirizm :) Birde küçük taşlar rüzgardan filan daha çok etkilenirler ve balistik olarak genellikle büyük taşlardan daha kötüdürler...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Genelde 4.5 yerine 5.5 tercih ediliyor Türkiye'de sanırım. Ben bunu tahribattan hoşlanmamıza bağladım :) yanlış olabilir tabiki.

Ama 6.35 de tercih edilebilir. Ama ben daha hiç görmedim 6.35 kullanan. acaba neden daha az tercih edildiyor.

Yunus Emre
    . Hatsan At44 + Muzzle
    .. Optima 3X9X44
    . Retay Troy 100X,
    .. Tasco 4X16X40